Vaata, kes kandideerivad parima sekretäri tiitlile

Eelmisel nädalal sai hoo sisse neljandat korda toimuv konkurss “parim sekretär 2015”. Tänaseks on oma kandidatuuri üles seadnud juba 30 sekretäri ja juhiabi üle Eesti. Vaata, kes kuuluvad hetkel suurima häälte arvuga esiviisikusse.

Esiviisikusse kuuluvad hetkel suurima häälte arvuga:

1. Marit Pajur,
Sirkel & Mall, 320 häält
2. Kairi Kaar, SA Tartu Ülikooli Kliinikum (Transplantatsioonikeskus), 302 häält
3. Külli Vilepill, TLÜ Rakvere Kolledž, SA Virumaa Kompetentsikeskus, 256 häält
4. Liina Ostumaa, MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskus, 242 häält
5. Kariina Vaiksalu, Zircon Group OÜ, 217 häält

Parima sekretäri konkursile saab kandideerida veel kuni 7.aprillini. Läbi Facebooki erilehe saavad registreerida sekretärid, juhiabid ning büroojuhid kas ise või väärikat kandidaati saavad soovitada ka kolleegid ja lähedased.

Facebooki hääletuse ja žürii häältega selgitatakse välja 12 finalisti, kes võtavad 10. aprillil mõõtu erinevates erialastes ja loomingulistes live testides. Tänavune Eesti parim sekretär kuulutatakse välja 21. aprillil Tallinna Loomaaia uudses konverentsikeskuses, sekretar.ee ja Äripäeva poolt korraldataval konverentsil SEKRETÄRIDE PÄEV 2015.

Konkursi korraldaja, kontoritarvete maaletooja Officeday müügi- ja marketingidirektor Laur Siboldi sõnul on sekretär mootor, kes hoiab terve kontori käimas. “Sekretär, juhiabi ja büroojuht on ametid, mis nõuavad nii kõrgeid eriala kui inimsuhetealaseid oskusi. Väärt amet pole häbenemiseks ja loodan, et tänavu ühineb konkursiga ka esimene mees, kellele paneme välja eriauhinna,” ütles Sibold.

Vaata siit, kes on ennast juba konkursile kirja pannud. 

 

 

 

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara