Otsitakse taas kõige pere- ja töötajasõbralikumat firmat

Tänavu 15. sünnipäeva tähistav pere- ja töötajasõbraliku firma konkurss tõstab esile töö- ja pereelu ühildamisse panustavad ettevõtted. Loe juhiseid konkursil osalemiseks.

"Kui konkursi algusaastail hinnati valdkonda panustavaid firmasid kui erandlikke, siis täna on sellega tegelemine järjest olulisem igale firmale, et talente enda juurde meelitada ning neid kinni hoida,“ kutsus Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel ettevõtteid üles konkursil osalema. „Kuna konkurss toob kokku selle ala Eesti paremad ja edukamad ettevõtted, pakub see lisaks võistlusmomendile ka ideid, mida enda ettevõttes rakendada saab.“

Konkursil osalemiseks täidab ettevõtte juht või personalijuht veebiankeedi aadressil http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/ettevote2015/ ja ettevõtte töötajad ankeedi aadresssil http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/tootaja2015. Soovi korral saab ankeedid esitada ka paberkandjal (lisainfo jane.suu@aripaev.ee).

Konkursi lõppvooru jõuavad vaid need ettevõtted, kel on täidetud mõlemad ankeedid.

Ankeetide esitamise tähtaeg on 10. aprill.

Eelmisel aastal läks võit jagamisele ASi Nortal ja Ericsson Eesti vahel.

Konkurssi korraldavad sotsiaalministeerium, ajakiri Pere & Kodu, ajaleht Äripäev ning Eesti personalitöö arendamise ühing PARE.

Osale arutelus

 • Rivo Sarapik, Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara