Tere tulemast uuenenud sekretar.ee veebilehele

Sekretar.ee uue veebilehega läksime üle täiesti uuele ja kaasaegsele platvormile, mille tulemusel on veebileht nüüd mugavalt loetav kõikidelt ekraanidelt ja erialane sisu on lihtsamini leitav.

Ootame rõõmuga Teie tagasisidet meie uue veebilehe sisu, kujunduse ja  kasutusmugavuse kohta.

* Igal nädalal saadame oma registreerunud lugejatele uudiskirja, milles kajastame nädala jooksul portaalis ilmunud olulisemaid uudiseid, vahendame sekretäri ja juhiabi töökuulutusi, teeme ülevaateid tulevastest erialastest koolitustest, jagame eriala ekspertide nõuandeid jpm.
Täna on sekretar.ee uudiskirjaga liitunud juba ligi 6000 sekretäri ja juhiabi.

Kui ka Teile pakub huvi, et igal nädalal jõuaks Teie e-mailile sekretar.ee uudiskiri, siis uudiskirja saate täiesti tasuta tellida SIIT.
 

Tere tulemast sekretar.ee värskele veebilehele!

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara