Kuidas firmaüritusele sotsiaalmeedias tähelepanu tõmmata?

Et firmaüritusele tähelepanu tõmmata, olgu selleks siis uute toodete tutvustus, parimate autasustamine või mõni võistlus, on parim ikka inimeselt inimesele turundus.

 • Loo üritusel mänguline olukord. Lavasta näiteks voolukatkestus ning vaata, kuidas inimesed reageerivad. Enamik hakkab mingi hetk pilte tegema ja mobiiltelefoniga ruumi valgustama. Tekib üllatav olukord, mida jagatakse sotsiaalmeedias – “Aidake, meil ei ole voolu”. Anna inimestele ülesanne, kuidas elekter tagasi saada. Inimesed hakkavad koostööd tegema ja ülesannet lahendama.

 • Kommenteeri Facebooki postitust. Korralda üritusel mäng, kus kõik kommenteerivad Facebooki postitust. Postitajate vahel loositakse välja auhind.

 • Loo üritusel uusi Facebooki sõpru. Palu üritusel osalejatel luua uusi Facebooki sõpru. Tehke koos grupi-selfie, postitage ja tag´ige.

 • Koosta Facebookis hääletus. Kutsu üritusel osalejaid Facebooki abil hääletama, millist esinejat soovitatakse järgmisena näha. Inimestele meeldib valida ja vaadata, mida valiti.

 • Keela piltide postitamine Facebooki. Tagurpidi psühholoogia: anna teada, et üritusel tehtud fotosid on keelatud postitada Facebooki. Rahva seas liigub ringi “No Facebook” politsei, kes keelab postitusi. Vaata, mis rahvas teeb ja kuidas reageerib.

 • Tee üritusest video. Tee üritusest põnev video, mida üritusel osalejad jagaksid oma sõpradele. Avaliku ürituse puhul kasuta tasulisi postitusi ning tee põnev videokutse. Palu külalistel leida enda video ettevõtte Facebooki lehelt.

 • Postita otse ürituselt. Postita midagi toredat üritust korraldava ettevõtte seinale otse ürituselt. Postita üritusel äge selfie. Palu ürituse päeva- või õhtujuhil külalistel postitada endast selfie ja tag’i pilt ettevõte Facebooki lehel.

Allikas: Olavi Andla, Emilia Abel

Levinumad sotsiaalmeediakanalid, mis abiks ürituse info levitamisel

* Artikkel ilmus Äripäeva lehes "Firmapidu".

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara