Uus veebikeskkond abistab erisoovidega reisi- ja söögikoha otsinguil

Eestis loodud ja äsja lansseeritud veebikeskkond TripTripHurray (www.triptriphurray.com) võimaldab leida lihtsalt ja kiiresti erisoovidele ja -vajadustele vastava sobivaima söögi- või peatumiskoha Euroopa piires. Eelkõige on tähelepanu pööratud lastega peredele, lemmikloomaomanikele ning erivajaduste või -toitumisega inimestele.

Otsingumootor TripTripHurray on kahe Eestis elava ungarlase Vera Erdosi ja Gabor Kothenci ning arenduspartnerina kaasatud Opus Online’i (eesotsas Andre Lalli) loodud teenus, mille abil saab kodulinnas või välisriigis viibides leida sobivaima koha einestamiseks või pikemaks peatumiseks. TripTripHurray peamine idee seisneb selles, et kõik teenusekasutajad leiaksid ühest veebikeskkonnast endale vastavalt erisoovidele ja -vajadustele sobivaima koha kas õhtustamiseks või ööbimiseks, vältimaks ootamatusi ning ebameeldivaid olukordi. Praegu keskendutakse enam väikelastega emadele, kuna infonõudlus just lastesõbralike kohtade järele on suurim. Samuti on populaarsed näiteks otsingud taimetoitu pakkuvate ning lemmikloomi tervitavate söögikohtade leidmiseks.

TripTripHurray loojate sõnul oli puudu keskkond, kust oleks võimalik leida restoranide, hotellide, ostukeskuste, spordiklubide või mõne muu koha kohta nii põhjalikku informatsiooni, et see rahuldaks täielikult spetsiifiliste vajadustega klienti. Portaali loojad rõhutavad, et taoline informatsioon, mida nende veebikeskkond nüüd pakub, on enamasti näiteks restoranide või ööbimiskohtade kodulehtedel peaaegu et olematu. Siinkohal soovitaksegi motiveerida ka toitlustus- ja majutusasutusi olema avatumad, tolerantsemad ning toetavamad. Pikemas perspektiivis loodetakse jõuda teenuste paremaks muutmiseni, mis tegelikult ei olegi TripTripHurray loojate sõnul midagi keerulist. Enamasti piisab vaid mõnest lisalastetoolist või menüü täiendamisest paari uue laste/eritoiduga.

Hetkel pakutakse TripTripHurray teenust 19 Euroopa riigis ning valida on võimalik ligi 2000 söögi- ja peatumiskoha vahel. 2015. aasta lõpuks loodetakse teenust pakkuda juba sajas riigis, mille hulka kuuluvad kindlasti ka populaarsemad sihtkohad soojamaareisideks nagu Kreeta, Rhodos, Korfu ja Sharm el Sheikh. Areneva portaali peamine eesmärk on jõuda võimalikult laia kasutajaskonnani, kuid selle saavutamiseks on oluline pidevalt täienev andmebaas koos kohtade arvustustega. Praegu tegelevad arvustuste kogumise ja kirjutamisega veebikeskkonna loojad ise, mis on küllaltki aeganõudev tegevus, kuid tulevikus loodetakse suurem hulk arvustustest saada ikkagi teenusekasutajatelt. Küll aga tehakse juba strateegilist koostööd lastekaupade firma Mothercare’iga ning juuli lõpust on TripTripHurray veebikeskkond osa Estonian Airi parda-WiFi teenusest AirFi.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine