Ericsson Eesti pälvis "Unistuste Tööandja 2017" tiitli

Ericssoni Tallinna Tehase personalidirektori Katri Kuuse.
Ericssoni Tallinna Tehase personalidirektori Katri Kuuse.

Juba neljandat aastat välja selgitatava „Eesti Unistuste Tööandja“ konkursi þürii nimetas „Unistuste Tööandjaks 2017“ Ericsson Eesti ASi, tuues välja, et tegu on ettevõttega, kus ka päriselt inimestest hoolitakse. Ühtlasi nimetati ka parim kolmanda sektori organisatsioon, kelleks oli SOS Lasteküla Eesti ning jagati eriauhindu. CV Keskuse tulevikutegija auhind läks Eastman Specialties OÜle ja Marketingi Inastituudi tulevikutähe auhinna pävis Jobbatical OÜ.

„Ericsson Eesti AS on suurepärane näide ettevõttest, mis on ennast teadvustanud ja arendanud väga tugevaks tööandja brändiks ja kasutab seda tugevust sihikindlalt sektori parimate oskustööliste kaasamiseks,“ rääkis konkursi eestvedaja Anu-Mall Naarits. „Unistuste Tööandja tiitlit ei anta teadupärast mitte lihtsalt tuntud ettevõtetele, vaid selle eelduseks on, et sinu töötajad ise oma vaimustust üles näitavad. Ja Ericssonis tundub see vaimustus olevat valdav!“

Mida siis Ericsson Eesti AS oma töötajate heaks teeb?

Siinkohal mõned väljavõtted töötajate seas läbiviidud anonüümsetest intervjuudest.

On aus; tagab väga hea palga ja tulevikukindluse; garanteerib huvitava töö; pakub 50% toetust kõrghariduse omandamisel; soodustab töötajate igakülgset arengut, pakkudes erinevaid arenguprogramme ja koolitusi; pakub paindlikku tööaega; pakub suurepärast eneseteostust ja erinevaid rahvusvahelisi karjäärivõimalusi; pakub töötajatele erinevaid arenguprogramme ja koolitusi; hüvitab osaliselt lõuna ja sporditreeningud; töökohas kantakse hoolt tervise eest (kontorivõimlemine, siseterviserada, peale tööpäeva keha ja meele ning jooga treeningud, töökohas massöörid, doonoripäevad ettevõttes, jpm); pakub tööalaseid reisimisvõimalusi eri riikidesse; pakub psühholoogi teenuseid nii töötajatele kui ka nende pereliikmetele; võimaldab paindlikku töögraafikut ja osatööajaga töötamist, jpm.

Ericssoni Tallinna Tehase personalidirektori Katri Kuuse (pidil) sõnul toovad töötajate värbamisel eriti noortele sära silmadesse, kui neile pakutakse lisaks põnevale tööle ka edasist karjäärivõimalust 180 riigis, kus ettevõte on esindatud. „Ericssoni väärtused, milleks on austus, professionaalsus ja visadus, on juba paigas 140 aastat ja neid järgitakse üle maailma,“ rääkis Kuuse. „Samal ajal ei ole konkreetsed tegevused keskselt keelatud või lubatud,vaid igas riigis on igal töötajal võimalus läbi ettepanekute süsteemi välja käia mõtteid, kuidas kasvatada oma heaolu kas isiklikus või kollektiivses kontekstis. Näiteks Eestis on meil niimoodi sündinud Terviseakadeemia, mille raames on naistele kevadeti tervisenädal ja meestel sügiseti. Selle raames nii sporditakse kui jagatakse ka tervisliku toitumise nõuandeid, panustatakse vaimse tervise eest hoolitsemisse, viiakse läbi doonoripäevi, jp.“

Lisaks Ericssonile pääsesid sel aastal konkursi finaali KPMG Baltics, Pipedrive ja SOS Lasteküla, kes Anu-Mall Naaritsa sõnul on kõik sellised organisatsioonid, mis mõjuvad töötajatele koduste, soojade, abistavate ja toetavatena igal sammul, kuid suudavad samas ka pakkuda professionaalset enesetoestust ja pidevat arengut.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGEMENT BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

22. aprill 2018

Maxima otsib BÜROOJUHTI

Maxima Eesti OÜ

24. aprill 2018

Teabevara