OTSITAKSE JULGEID NAISI JA MEHI! Eesti parimaks sekretäriks oodatakse seekord kandideerima ka mehi!

sekretär
2017. aasta parimaks sekretäriks valiti Virge Martin

20. märtsil algab üleriigiline konkurss Eesti parima sekretäri valimiseks ning seekord oodatakse osalema ka julgeid mehi, kellele pannakse lisaks 10 000-eurosele auhinnafondile välja eripreemia.

Konkursi eestvedaja Laur Siboldi sõnul toimub võistlus tänavu seitsmendat aastat ning korraldajad ootavad pikisilmi esimest julget meeskandidaati. „Veel kümme-viisteist aastat tagasi oli kondiiter selgelt naine ja autolukksepp mees, kuid õnneks pole vastupidine enam tabu, vaid hoopis eelis. Moodsa kontori juhtimine ei eelda pikki sääri, vaid organiseerimis- ja empaatiavõimet ning pikka rida erialaoskusi,” ütles Sibold.

„Konkursil võivad osaleda ka inimesed, kelle ametinimetus või töökohustus on olla juhiabi, büroojuht, administraator või assistent,” lisas Sibold.

Parimat sekretäri ootavad väärikad auhinnad ning reisibüroo Wris 500 € kinkekaart. Parimale meeskandidaadile on välja pandud lisaks eriauhind.

Konkursil osalemiseks tuleb 3. aprillini registreeruda veebilehel parimsekretar.officeday.ee/. Konkurss koosneb kahest voorust: I voorus sooritatud ülesannete ja hääletustulemuste põhjal selgitab ekspertidest koosnev þürii välja kaheksa finalisti, kes pääsevad II vooru ning võtavad 19. aprilli finaalis mõõtuKonkursi täpne ajakava on järgmine:

 • 20. märtsist 3. aprillini toimub võistlusele registreerumine
 • 4.–11. aprill saavad osalejad täita veebipõhiseid ülesandeid, mis kajastuvad ka nende profiilil ja mille täitmise eest kogunevad väärtuslikud punktid, samuti saab sellel ajavahemikul oma lemmikutele hääli anda
 • 12. aprillil selguvad avaliku hääletuse ja ülesannete eest kogunenud punktide järgi 16 poolfinalisti, kellest 4 esimest pääsevad otse finaali
 • 16. aprillil valib þürii ülejäänute hulgast veel 4 finalisti
 • 19. aprillil toimub finaalpäev, kus finalistid on terve päev hõivatud mitmesuguste tegevustega, nii humoorikate kui ka professionaalseid oskusi nõudvatega

Aasta parimat sekretäri selgitatakse Eestis seitsmendat korda. Konkurssi korraldab Baltimaade suurim kontoritarvete firma Officeday.

Lisainfo:

Laur Sibold

Mob: 503 5254

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima otsib BÜROOJUHTI

Maxima Eesti OÜ

24. aprill 2018

Maxima is looking for a MANAGEMENT BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

22. aprill 2018

Teabevara