GALERII: "Parim sekretär 2018" finalistide meeleolukas päev

Konkursi "Parim sekretär 2018" finalistid
Konkursi "Parim sekretär 2018" finalistid

19. aprillil valiti Eesti parimaks sekretäriks 2018 Reelika Jaanverk Eesti Kontserdist.
Üldarvestuses tuli teiseks Anne Urban Fein-Elast Estoniast ja kolmandaks Annika Kasemets Merigenist.

Konkursi korraldaja, kontoritarvete maaletooja Officeday juhi Laur Siboldi sõnul selgitati võitja erialatestide, temaatilise takistusraja ja þürii häältega. „Reelika Jaanverk oli läbi võistluse hästi kindlameelne ja rahulik ning tegi kõigis ülesannetes ühtlaselt tugeva tulemuse,” ütles Sibold.

„Sekretär või büroojuht on nagu multitööriist, kes peab tundma natuke kõike kontori ohutusest kuni juriidikani. Seetõttu testiti tänavusi finaliste üpris ekstreemsel võistlusrajal – tuli kustutada tulekahju, pakkida täpsuse peale kohvreid, joosta veeklaasidega koosolekule ja purustada pabereid,” rääkis Sibold.

„Võistluse raskeim osa oli erialatestide lahendamine, kus selgusid akadeemilised teadmised sekretäritööst. Näiteks tuli peast tunda dokumendi- ja arhiivihalduse valdkonda reguleerivaid õigusakte ning sellega eristusid need, kes on tööd kõrgemal tasemel õppinud,” lisas Sibold.

Eesti parim sekretär kuulutati välja Swissotelis toimunud konverentsil „Sekretäride päev 2018”. Hilton Tallinn Park hotellis toimunud jätkupeol ootas parimaid terve mägi auhindasid.

Eesti parim sekretär selgitati välja seitsmendat aastat.

LOE LISAKS:

Parim sekretär 2018 on selgunud!

GALERII: Sekretäride päev 2018

Vaata ka konkursi "Parim sekretär 2018" finalistide lõbusa võistluspäeva galeriid!

Galerii

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara