Ideid firmasiseseks spordinädalaks

Smiling businesswoman with bag and exercise mat
Smiling businesswoman with bag and exercise mat

23.-30. septembril tähistatakse nii Eestis kui kõikjal Euroopas järjekordset spordinädalat. Spordinädala tegevusteks sobivad kõik sportlikud ja aktiivsed tegevused või sündmused, mis kaasavad võimalikult suurt osa asutuses töötavatest inimestest. Kindlasti soovitame kaaluda ka võimalust kaasta tegevustesse ka töötajate perekonna liikmeid ja lähikondlasi.

Järgnevalt mõned mõtted ja ideed võimalikeks tegevusteks spordinädalal. Ideede kohandamine ja rikastamine ning ka uute ja teistsuguste on igati teretulnud.

Soovitame kampaaniaga liitujaid tunnustada, kiita ja tuua eeskujuks. Samas ei tohiks ka ettevõtte sisesed tegevused olla kohustuslikud. Iga inimene peab ise mõistma ja tajuma, et liikuda on vaja, see on kasulik ja parandab enesetunnet.

Pikemalt kestvate ja veidi enam võistluslike aktsioonide puhul soovitame kasutada asutuses avalikku strendi, kus kõigile töötajatele on näha, kes millisel viisil vajaliku liikumisnormi on täis saanud, kes üldse osaleb jne.

Mõtted ühistegevusteks:

Ettevõtte matkapäev - ühisretk jalgsi, jalgrattaga, kanuuga vm looduses

Ühine spordivõistluse külastus pealtvaatajana

Kollektiivi osalemine spordivõistlusel - nt erinevatel rahvaspordiüritused, orienteerumise päevakud

Ettevõtte sisene spordivõistluse korraldamine - võib olla nii võistkonna alal kui ka individuaal alal

Ettevõtetevahelistel spordiüritustel osalemine, tulemas on Sügisspartakiaad 2017!

Kutsu Spordinädala raames külla MyFitnessi treenerid ja eksperdid, kes viivad ettevõtte ruumides läbi kontorivõimlemist, kehakoostise mõõtmist, loenguid treeningu ja terviseteemadel. Loe lähemalt SIIT.

Teemakampaaniad:

"Jalgrattaga tööle ja koju"; "Jalgsi tööle ja koju"; "Käime ainult trepist!"

Aktiivne lõunapaus - igal päeval lõunapausi ajal enne lõunasööki leiavad töötajad võimaluse 30 minutit kõndida, joosta või sõita jalgrattaga

"Tervisepäev" - Lihtsamate tervisekontrollide läbiviimine ja tervise või treeningu alase konsultatsiooni pakkumine ettevõttes

"Sammulugemise võistlus" - mobiiltelefonidel olemasolevate rakenduste abil sammulugemise kampaania, mille võitja pälvib kolleegide austuse ja lugupidamise ning kingituse tööandjalt

"Jalgadega joonistamine" - mobiiltelefonide GPS funktsiooniga treeningrakenduste abil salvestatakse oma treeningu marsruut. Kõige huvitavama, erilisema vms kujundi joonistaja pälvib kolleegide austuse ja lugupidamise ning kingituse tööandjalt

"Hariv loeng/seminar" - Ettevõttesse kutsutakse ekspert, kes peaks tervise, liikumisharrastuse, spordivarustuse või mõne spetsiifilise spordiala teemalise loengu, viiks läbi praktikumi vms

"Mälumäng" - spordi, liikumisharrastuse ja tervise alane mälumäng.

Uusi ja huvitavaid mõtteid võib leida ka sündmuste ülevaatest, kui tutvuda teiste sündmuste korraldajate spordinädala tegevusplaanidega.

Osale arutelus

 • Spordinädal.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

ÄRIPÄEV AS otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

28. september 2018

Teabevara