Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Lennusadam
Lennusadam

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Eheda atmosfääri lummuses

Ürituse korraldajana avaneb teil võimalus võõrustada külalisi ehedas veealuses maailmas ajal, mil muuseum on tavakülastajaile suletud. Teie jalgealuseks on merekaart ning kaaslasteks poid ja meremiinid. Teid ümbritsevad allveelaev Lembit ja vanim Eesti vetest leitud laevavrakk. Pea kohal, veepealsel tasandil hõljuvad purjekad ning kõrgustest võib leida ka vesilennuki. Võimalus õhtuse programmi algusesse lisada ringkäik ekspositsioonisaalis muudab sündmuse veelgi meeldejäävamaks.

Võimalusi väikestele ja suurele seltskondadele

Kuigi Lennusadama angaarides on põrandapinda ligi 5000 m2 ning galaõhtusööke saab korraldada kuni 800 ja vastuvõtte kuni 1500 inimesele, ei tasu väiksemate seltskondade puhul end sellest heidutada lasta. Senine kogemus on näidanud, et võrdselt hästi ja mugavalt saab siin end tundma panna nii 300- kui ka 30-inimeselise seltskonna.

Kuni 20 külalist võib viia õhtustama hoopis Lennusadama jahisadamas seisvale jäämurdjale Suur Tõll. Ohvitseride mess jäämurdjal on intiimne ja õdus ning laeva tekil on fantaasia piiriks sõna otseses mõttes vaid taevas või miks ka mitte meresügavus.

Külluslikult mänguruumi fantaasiale

Väikeste detailidega saab ürituse muuta eriliseks ja omapäraseks ka siis, kui otsustate Lennusadamasse tulla juba mitmendat korda. Eelkõige sobivad selleks valgus- ja videolahendused. Lennusadama angaarid on näinud fantastilisi valgusshowsid katusekuplitel ja allveelaev Lembitul.

Erinevatel üritustel on programmi täitnud muuhulgas näiteks õhuakrobaadid, mustkunstnikud, tantsijad või maailmakuulus släkklainer. Ruumi kõrgus ja esinemisvõimalus mitmel tasandil toetavad nii solisti kui ka suurema trupi etteastet. Angaarid sarnanevad oma omadustelt veidi kiriku või katedraaliga, seega kõlavad majas kaunilt näiteks klassikaline muusika ja jazz, instrumentidest keelpillid. Samas on angaarides mänginud ka rokkbändid. Seega on leidlik valgus- ja helitehnik ürituse õnnestumise võtmeisikud.

Kõik algab aga koostööst. Koos kliendi, tehnilise partneri ja cateringiga arutatakse läbi ürituse kontseptsioon ja seejärel visioon sellest, kuidas külalistele õhtu meeldejäävaks teha. Nii paigutatakse plaanile lava ja banketi- või kokteililaudade asukoht, täpsustatakse valguslahendused, otsustatakse õhtune programm ja palju muud. Kuni selleni välja, kas igale lauale asetada küünal, lill või hoopis kõrgustesse ulatuvad õhupallid.

Kontakt: Triin Piip, sündmuste koordinaator, tel. 529 1392, triin.piip@meremuuseum.ee

Galerii

Osale arutelus

 • Triin Piip

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara