Sekretar.ee toetajad:
Meeskonna juhtimine on kunst ja teadus – see vajab üheskoos nii loomingulisi kui väga spetsiifiliselt mõõdetavaid tegevusi selleks, et eesmärgid saavutada ja pikaajaliselt edukas olla. Paljud (eriti värskelt juhi positsioonile saanud) juhid seda kahjuks nii ei näe – nad loodavad juhustele, töötajate „kainele mõistusele” ning iseenesest mõistetavale koostöötahtele, millest aga igal korral kahjuks ei piisa.
Lugeja küsib: olen väikese lapsega kodus lapsehoolduspuhkusel, aga sooviksin osaliselt siiski edasi töötada. Minu tööandja sõnul peaksin tööle tagasi minemise puhul lapsehoolduspuhkuse katkestama. Samas olen kuulnud, et inimesed töötavad ka emapuhkuse ajal. Kuidas tegelikult õige on?
Iga amet väärib esiletõstmist ja väärtustamist. Mais on erinevaid ametipäevi üsna mitu. Heidame pilgu sellele, millal need täpsemalt on ning kuidas neid meeldejäävalt tähistada.
Merje Viljapuul täitub juunis Insero OÜ-s töökohustuste täitmise alustamisest juba neli aastat. See on piisavalt pikk aeg, et osata märgata erinevaid organisatsioonisiseseid muutusi. Nii heidabki ta pilgu sellele, millised muutused on toimunud tema tööandja ettevõttes viimase aasta jooksul.
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700