11. mai
Kuidas tupikust edasi liikuda? Kellele toetuda ja keda kuulata? Siin on kaheksa raamatut, mille toel teha taaskäivitus nii elus kui ka äris.
Sekretar.ee toetajad:
Meie põnev hoone, suurepärane asukoht ja eriline õhkkond on täpselt see, mida otsid! AHHAA ruumid on ideaalne paik konverentside, firma- ja jõulupidude, pidulike galade ja muude vahvate ürituste korraldamiseks. Muidugi lisanduvad sündmusele ainulaadsed ahhaa-elamused, mis muudavad iga ürituse meeldejäävaks!
Selleks, et piirata koroonaviiruse levikut ja soodustada haigestunud inimeste kohest koju jäämist, hakkas Tallinn eelmise aasta märtsis maksma esimese haiguspäeva hüvitamise toetust. Toetust saab taotleda veel kuni 31. maini 2022 alustatud haiguslehtede puhul.
Kui on soov värvata nooremat tööjõudu, tasub sõna levitada noorte endi sõprade ja tuttavate kaudu ning arvestada, et noor tuleb tööle sinna, kus lisaks töötasule on temale sobilikke väärtusi loov keskkond.
Konkurents globaalse haardega välisspetsialistide pärast üha suureneb, täna tuleb ühe sellise leidmiseks välja käia keskmiselt 15 000 eurot ning, et investeering ära tasuks, panustada hiljem tööturu uuemate trendidega kaasas käies ka tema kinnihoidmisesse.
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700