22. märts
Kui pisendame pidevalt oma saavutusi, argumenteerime emotsioonide pinnalt, üritame teiste mõtteid lugeda ja teeme rutakaid järeldusi, ei tee see meie elu just lihtsamaks ja õnnelikumaks, vaid vastupidi. Sestap soovitab psühhiaater Sarah Vohra mõtlemisvigu tundma õppida, neid osata vaidlustada või ümber sõnastada. Loe, kas mõni järgnev mõtlemisviga iseloomustab ka sind.
Sekretar.ee toetajad:
Lühinägelikkusega kimpus oleva inimese üheks elu meeldejäävaimaks hetkeks võib saada päev, kui ta hommikul ärgates prille ninale vinnamata seinakellal aega näeb või õues jalutades siiani ühtlase rohelise puhmana paistnud puul lehti võbelemas märkab.
Statistikaameti juhtivanalüütik Kristjan Erik Loik vaatas, mida näitavad rahvaloenduse andmed keskmise Eesti naise kohta. Jagame teiega kaheksat huvitavat nopet.
Juuste väljalangemine ja hõrenemine on tõsine ning levinud probleem nii naiste kui ka meeste jaoks. Tegemist on teemaga, mis tekitab palju masendust ja ebakindlust ning mõjub negatiivselt elukvaliteedile. Mis on kõige efektiivseim viis peatada juuste väljalangemine ning juuksed taas tihedaks ja tugevaks saada?
Kas tööandja on kohustatud kuvariga töötamiseks vajalikud prillid töötajale täies mahus hüvitama? Kas tööandja võib kehtestada reegli, et prillide maksumus hüvitatakse peale teist tervisekontrolli, kui on selgunud, et töötaja nägemisteravus halvenes just selles töökohas töötamisel? Küsimustele vastab Tööinspektsiooni töökeskkonna konsultant Piret Kaljula.
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700