26. okt
Hetkel toimuv ei jäta ilmselt kedagi puudutamata. Ja selle mõju ei kao lähinädalatel ega –kuudel. Loomulikult suudame hetkel eelkõige märgata negatiivseid muutusi. Aga kas ebakindlus toob negatiivse kõrvale tasakaaluks ka midagi positiivset?
Sekretar.ee toetajad:
Kas olete märganud, et tegelikult on just sekretäridel ja assistentidel kõige keerulisem teha esmast valikut reklaamkingituste vallas?
Kas oled üks neist inimestest, kes jääb alatasa hiljaks? Ärikohtumisele, lõunasöögile, teatrisse, kohtingule? Lisaks sellele, et hiljaks jäämine on ebaviisakas, võib hakata see ühel hetkel mõjutama ka Sinu töösuhteid ja karjäärivõimalusi. On viimane aeg võtta õppust alati täpsetest inimestest. Anname Sulle paar nõuannet, millest tasuks alustada!
Mind ajendas seda teemat lahkama asjaolu, et ka tänapäeval mõtlevad paljud inimesed oma CV-des mõne kuiseid töösuhteid vaadates “Mida küll värbaja või lähikondlased sellest arvavad?”. Aga kas üldse peaks nii mõtlema?
Tehnoloogiliste ja sotsiaalmajanduslike muutuste taustal ning sellest tulenevatest nihetest tööelus on hakatud rääkima tuleviku tööst. Üks osa tuleviku tööst on uute töövormide kasutamine, mis erinevad traditsioonilisest töösuhtest. Need töövormid võimaldavad töö tegijale suuremat paindlikkust töö tegemise aja, koha ja mahu suhtes ning hõlmavad tööampse, juhutööd ning ka tööd koostööplatvormide vahendusel.
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700