5. aug
Susie-Ann Viirg on personaaltreener, koolitaja ning töötaja tervise edendamisega töökohal tegeleva ettevõtte Firmafitnessi asutaja. Kuigi praeguseks on tema töö toonud naise tagasi kodumaale ning ta on kanda kinnitanud spordi valdkonnas, pole see alati nii olnud.
Sekretar.ee toetajad:
Sotsiaalministeerium on koostanud töölepingu seaduse muutmise eelnõu, mille peamine eesmärk on võtta Eesti õigusesse üle direktiiv (EL) 2019/1152 läbipaistvate ja prognoositavate töötingimuste kohta. Näiteks peab eelnõu kohaselt tööandja teavitama töötajat, mis kasu saab töötaja erinevatest maksudest, lisaks on plaanis muudatused katseaja reeglites ja sobivate töötingimuste taotlemises.
Kandideerimise tähtaeg: 17.08.2021
Pärast pikka talve ootavad kõik ilusat ilma, et saaks õues aega veeta. Suvised üritused võivad aga kaasa tuua märkimisväärseid riske.
Koroonakriisi ajal on kaugtöö muutunud väga levinud töövormiks, mida soodustavad nii tehnoloogia areng kui ka üldine paindlike töövormide populaarsuse kasv. Advokaadibüroo Hedman Partners jurist Johanna Rähn selgitab, millega peab distantsilt töötamisel arvestama ning toob välja põhilised vead, mida praegu tehakse.
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700