2. dets
Eilsest sai hoo sisse järjekordne Top Tööandja konkurss, mille käigus on kõikidel inimestel võimalik hääletada ettevõtte poolt, kus nad sooviksid enim töötada. Lisaks 2022 aasta Top Tööandjale valitakse parimad tööandjad kuues erinevas ärisektoris. Eelmisel aastal võitis ülekaalukalt Top Tööandja (top-of-mind) tiitli SEB Pank.
Sekretar.ee toetajad:
Töötajate kingitused on oluline valdkond äri-ja reklaamkingituste maailmas. Kirjutame lähemalt, miks, kellele ja millepärast on vajalik teha firmasiseselt personalile kingitusi. Valisime välja 5 peamist põhjust, millepärast oma töötajaid meenetega meeles pidada.
Kaks intervjuud kahe kogenud tegijaga mentorluse ja coachingu maastikul – Tiiu Allikvee ja Peep Aaviksoo. Intervjuud kirjutas üles Ruti Einpalu.
Füüsiline töökeskkond mängib suurt rolli meie heaolu kujundamisel töökohal. Kui inimene viibib tööl olles erinevate konfliktide ja stressorite küüsis, hakkab see mõjutama tema vaimset tervist. Seepärast on oluline, et töökeskkond pigem toetaks meid, mitte keskkonda, kus me ennast hästi ei tunne.
Noored Kooli 7. lennu vilistlane Indrek Lillemägi on veendunud, et Eesti kool vajab pühendunud eestvedajaid, kes julgevad võtta vastutust. Pärast Noored Kooli programmi lõpetamist on ta 5 aastat juhtinud Emili Kooli ning tänavu asus Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasiumi direktori ametisse. Rääkisime Indrekuga tema õpetaja ja koolijuhi kogemusest, aga ka sellest, mis on tänase ühiskonna suurimad väljakutsed, kuidas saab haridusvaldkond panustada nende lahendamisse, ning miks ei tasu õpetajatööd karta.
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700