22. okt
Oled sa müügiesindaja või kokk, õpetaja või ettevõtja – palka tahaks ju ometigi rohkem saada? CV.ee statistika näitab, et oma töötasuga on rahulolematu tervelt 61% inimestest.
Sekretar.ee toetajad:
Kas oled üks neist inimestest, kes jääb alatasa hiljaks? Ärikohtumisele, lõunasöögile, teatrisse, kohtingule? Lisaks sellele, et hiljaks jäämine on ebaviisakas, võib hakata see ühel hetkel mõjutama ka Sinu töösuhteid ja karjäärivõimalusi. On viimane aeg võtta õppust alati täpsetest inimestest. Anname Sulle paar nõuannet, millest tasuks alustada!
Täiskasvanud inimene veedab pea poole oma elust tööl. Nii on lausa vältimatu, et töö mõjutab tema tervist. Istumine, astumine, tõstmine ja tassimine tunduvad nn ’talupojatarkused’. Ent talupojad elasid keskmiselt 40aastaseks ja olid elu lõpus sageli Vargamäe Sauna-Madise moodi, kes omal jalal enam kõndida ei saanud.
Igaüks meist tahaks töötada paremini ja tulemuslikumalt. Üks võimalusi, kuidas ise teadlikult oma töös kaosest korda luua, on Kata coachingu meetod, mille põhiolemus on pidev eksperimenteerimine. Kuidas oma igapäevatööle põhjalikumalt peale vaadata ja seeläbi targemaks töötegijaks saada?
Töötava inimese jaoks on kontor koht, kus ta veedab vähemalt poole oma päevast. Tööle kulub palju energiat ja aega: ning nii mõjutab töö otseselt meie füüsilist ja vaimset tervist. Nii nagu töö ise, mis osa meie ajast röövib, mõjutab inimest ja tema heaolu ka töökeskkond, kus ta suure osa päevast viibib. Keskkonna mõjud inimesele on otsesed, kuid sageli ei teadvustata endale, kuidas võib töökeskkond olla vaimsete probleemide süvendajaks.
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700