Persoonibränd on redel, millega põgeneda keskmiste hulgast  

Vabakutselised? Neid on tuhandeid. Blogijaid? Neid on veelgi rohkem. Ettevõtjaid? Loendamatu hulk. Kui sa ei välja ei paista, siis oled lihtsalt veel üks “hall hiireke” suures rahvamassis. Osa keskmisest ja osa paljust. Sinu persoonibränd on redel, millega saad põgeneda keskmiste hulgast; võimalus jõuda uute potentsiaalsete “klientideni”. Sinu kliendid või lugejad tajuvad sind kui inimest, keda nad on ammu otsinud.

·     Korralikult ülesehitatud persoonibränd aitab sul saada tähelepanu inimestelt, kelle tähelepanu sa soovid saada

·     See teeb sind väärtuslikuks kõneaineks

·     Tõstab sind sinu valitud niššis esile konkurentidest

·     Aitab sul luua mainet

·     Muudab sind tuntuks sinu sihtgrupi hulgas

Kogu ülaltoodu on vajalik, et saaksid: rohkem kliente (või paremaid kliente/koostööpartnereid), rohkem tähelepanu, rohkem müüki, rohkem tulu, rohkem külastajaid, rohkem võimalusi elus.
 
Ole maailma parim oma valdkonnas!
 
Maailm liigub edasi ja sama peaksid tegema ka sina. Et oma brändi “värskena hoida” tuleb sul pidevalt juurde õppida ning olla täna parem sellest, kes sa olid eile. Olles pühendunud sellele, mida teed, on sul ka energiat, et õppida ja areneda. Kõik, mida sa pakud, peaks olema:

1.     Kõrge kvaliteediga

2.     Eriline

3.     Kokku sobima su väärtuste ja eesmärkidega

4.     Väärtuslik sinu sihtgrupile

Oluline on olla eriline ja alati aus. Järjepidevusega ja ennast ning teisi austades võid jõuda kaugele. Ei ole mõtet jahtida 15 minuti kuulsust. Palju on neid “ühepäevaliblikaid”, kes korraks Kroonika esikaanele pääsesid ja kellest räägiti. Nüüdseks ei tule kellelgi nende nimi ja nägu meeldegi kui mõni ajakirjanik nende kohta uut ja tihti ebaolulist infot välja ei too.
 
Erilisuse all pean silmas, et ära püüa kopeerida kedagi teist, vaid jää iseendaks. Meis kõigis on olemas ainulaadsed omadused ja need on vaja ainult avastada ning välja tuua, et ka teised neid märkaksid. Kõik, mis on sinus unikaalne, võib aidata sul luua ka väga unikaalset persoonibrändi, mille abil oma unistusi teostama hakata.
 
Nii et ära häbene, kui oled teistmoodi, vaid võta seda kui eelist.

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Persoonibrändi blogi - Triin Pinka

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara