Toitumisnõustaja soovitab: kuidas valida tervislik ja hea verivorst?

Nendest kolmest võitis Erik Orgu maitsemeele poolehoiu Karni lihatööstuse verivorstid suitsupeekoniga. See toode ei sisalda suhkurt, maitsetugevdajat ega ka teisi lisaaineid.
Nendest kolmest võitis Erik Orgu maitsemeele poolehoiu Karni lihatööstuse...

Toitumisnõustaja Erik Orgu võttis südameasjaks käia läbi poeriiulid,et selgitada välja, millist verivorsti on kõige tervislikum süüa.

Tunnistan ausalt, et viimati süvenesin teemasse mitu head aastat tagasi. Kõik poelettidel olevad tooted olid siis täis igasuguseid lisaaineid, suhkurt ja maitsetugevdajat. Nüüdseks on õnneks pilt hoopis teistsugune, erinevaid tooteid on küllaga ja maitsetugevdajavabasid lausa mitmelt tootjalt.

Pildil vasakult: 1 Karni, 2 Oskar, 3 Linnamäe.
Pildil vasakult: 1 Karni, 2 Oskar, 3 Linnamäe.

Pildil vasakult: 1 Karni, 2 Oskar, 3 Linnamäe

Valisin välja kolm toodet, mis olid kõige “puhtamad” ja tundusid mulle maitsvad.

Linnamäe verivorst sisaldab karulauku, aga kahjuks seda maitset ei tundnud. KUI oleks tundnud, siis oleks ilmslet see toode olnud võitja.

Oskari toote valisin, kuna see on ka maitsetugevdaja vaba. Aga maitse ei võlunud mind siiski ära ja jäi lahjemaks kui konkurentidel.

Nendest kolmest võitis minu maitsemeele poolehoiu Karni lihatööstuse verivorstid suitsupeekoniga. See toode ei sisalda suhkurt, maitsetugevdajat ega ka teisi lisaaineid, mida pigem oma toitudes väldiksin. Vorst on väga maitsev, maitsebukett tegelikult isegi üllatas mind ja kolmest tervislikust verivorstist on kindel võitja just see.

Tuletaksin meelde, et tegu on siiski valmistoodetega ning päristoit võiks jõuluajal ikkagi esikohal olla. Söö mõõdukalt ja senikaua, kuni tunned ennast hästi.

Mina olen oma lemmiku leidnud ja külla lähen oma verivorst kaasas!

Loe lisaks www.erikorgu.ee.

Osale arutelus

 • Erik Orgu, toitumisnõustaja

  Erik Orgu, toitumisnõustaja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara