28 võimalust, kuidas korraldada motivatsiooniüritusi talvel

Lõbusat ja hoogsat tõukekelgumatka aitab organiseerida loodusturism.ee.
Lõbusat ja hoogsat tõukekelgumatka aitab organiseerida loodusturism.ee.

Motivatsiooniüritus on mõiste, mis venib nagu kummipael. See ulatub sauna- ja jämmipidudest kuni tõsiste, meeskonnatööd parandavate sportlike treeninguteni. Ja ilmselt on sõltuvalt ajast ja kollektiivist need kõik omal ajal õigel kohal. Mida siis ette võtta talveperioodil, kui päikest pole ammu nähtud, akud tühjad ja eesootav tööpõld tundub lõputu? Kuskohast leida taaskäivitamis- ehk restart-nuppu?

Siin on valik tegevustest ja kohtadest, mille hulgast leiavad endale sobiva nii adrenaliinihullud, kultuurilembesed kui ka vaikselt toasoojas nokitseda soovijad.

Kuni 25 inimesele

 • Õrrekese töötoad teile sobivas kohas. Kaminatule ääres on ju mõnus veeretada soovitrühvleid või enne sauna minekut teha valmis purgitäis naturaalset kehakoorijat.

 • Ulukisafari Toosikannus Raplamaal. Tuleb välja, et safarid on võimalikud ka mujal kui Aafrikas.  Teil on võimalik Eestimaa loomade tegutsemist nautida nende loomulikus keskkonnas - Toosikannu loomapargis. Vapramad võivad valida jalutamise, teistele on kohad turvalises safariauto kastis.
Tuleb välja, et safarid on võimalikud ka mujal kui Aafrikas. Teil on võimalik Eestimaa loomade tegutsemist nautida nende loomulikus keskkonnas - Toosikannu loomapargis.
Tuleb välja, et safarid on võimalikud ka mujal kui Aafrikas. Teil on võimalik...
 • Restart kala sikutades. Kalagiid Jarko Jaadla on avastanud RESTART-nupu kalasikutamises! Tagasiside põhjal (tõsi, mitte kaladelt),  saab öelda, et see tegevus on märgatavalt parandanud mitme firma sisekliimat või aidanud kaasa äripartnerite omavahelisele läbisaamisele.

 • Veinivilla külastus ja veinide degusteerimine Lääne-Virumaal. Eesti esimene ametlik marjaveinitalu - Valgejõe Veinivilla, kutsub teid klaasikest kvaliteetset kohalikku marjaveini nautima. Veinivilla perenaine, sommeljeeharidusega Tiina Kuuler, teeb eestimaistest marjadest ja puuviljadest veini juba kümme aastat ja õpetab seda teistelegi.

 • Pärimusmuusika õpituba Viljandis. Professionaalsete õpetajate käe all saab algteadmisi omandada parmupilli, väikekandle või laulumängude õpitoas – kuuldavasti pannakse tantsima ka karud.

 • Vigrursõit trikiautoga LaitseRallyPargis Harjumaal  - ülimalt lõbus on teha sõitu trikiautoga, mis on nagu iga teine sõiduauto, kuid rool käib vastupidiselt sõidusuunale.

 • Kultuurilooline retk Kõrvemaal veokikastis, hilisema kümblustünni hüppamise ja saunakülastusega. Põhja-Kõrvemaa on üüratult suur, hõredalt asustatud ja imekauni loodusega piirkond , kus omal ajal on olnud kirev kultuurielu ja kust on pärit mitmed tuntud kultuuriinimesed.  Külastame Paukjärve ja Kõnnu Suursoos olevat vaatetorni ja uurime,  mis on alles Koitjärve külast.

 • ATV-safari Männikul saate tutvuda endiste sõjaväepolügoonidega, sealhulgas ka tankodroomidega. Külastada saab läheduses asuvaid Männiku karjääre ja veekogusid,  sõita mägistel krossiradadel ja nautida männimetsaga loodust.

 • Suusakool Kuutsemäel sobib mõnusaks lustimiseks nii vanadele kui noortele – mäenõlvad pakuvad võimalust nii sportlikuks suusatamiseks  kui kenaks kelgutamiseks. Talvemõnud on igal juhul garanteeritud. Pärast “mäepäeva” võite ühiselt saunalaval muljetada. Jõukohane ja lõõgastav igaühele!

 • Lustakas tõukekelgumatk Pühajärve jääl või liikumisradadel. Millal Sa viimati tõukekelguga sõitsid? Lapsepõlves? Pole kunagi proovinud?
  Lõbus ja hoogne või uuriv ja hariv tõukekelgumatk telli Loodusturism.ee
  matkakorralduselt.
Restart kala sikutades Jarko Jaadla juhendamisel.
Restart kala sikutades Jarko Jaadla juhendamisel.

Restart kala sikutades Jarko Jaadla juhendamisel.

Kuni 50 inimesele

Kuni 100 inimesele

 • Firmapidu kilplaste juures Järvamaal. Teil on algul võimalik end tunda  “tarkade” kilplastena,  kes usinalt õpivad ja end arendavad. Seejärel panevad kõik kollektiivselt mõistuse varna, teevad kilplaste tempe, lõõgastuvad ning vabanevad igapäevastest muredest. Kui jälle tarkust vaja, siis saab selle kenasti jälle varnast kätte.

 • Mõnule Tallinn Viimsi SPA basseinides ja mullivannides. Teie kasutuses on soovi korral  kogu saunakeskus või SPA18+ kompleks. Saate lasta filmil või presentatsioonidel seinal joosta või lihtsalt nautida sobivat muusikat.

 • Superstaaride heitlus talentidele. Täna õhtul olete teie superstaarid! Mängu käigus otsitakse ja leiatakse uusi säravaid talente. Hirmu ja armu jagavad staarkohtunikud, show’d juhib  karismaatiline õhtujuht. Korraga saab osaleda kuni 75 inimest. 

 • Fotokoolitus Trofee Jahimajas Jõgevamaal. Tehke väljasõit levivabasse alasse! See jahimaja (sobib 80le) asub piinlikku kiusatust tekitavatest lõbustuspaikadest kaugel ja telefonilevi on ainult Suure Tamme all. See-eest on fotoaparaadil Trofee jahimaja ümbruses jäädvustamist küllaga! Õhtusöögiks pakutakse roogade rongkäiku metspardist põdrani, sellele sekundeerib  suurepärane veinikaart.

 • Seikluspäev Tuhamäel Kiviõli Seikluspargis. Ärge laske end tuhamägede tuhasest assotsiatsioonist hirmutada. See on väga tõsine seikluspark, kus saab suusatada, lumelauda sõita, krossi nautida või hoopis mägedes matkata. Hilisem lõõgastus saunalaval, vaatega mäele, paneb päevale mõnusa punkti. Sobib kuni 70 inimesele.

 • Edunõidumine Nõiariigis Võrumaal (kuni 70 inimesele). Nõiariigis saad võistelda luuaviskes, tutvuda Uhtjärve Ürgorus asuva salarajaga, korraldada mitmesuguseid teatevõistlusi ja pallimänge. Lisaks saad nautida ürgset Võrumaa loodust – imeilus igal aastaajal, korraldada saunaõhtuid või tantsida varahommikuni.

 • Angla Pärandkultuurikeskuses Saaremaal saavad nii mehed kui naised käised üles käärida, käed tööle panna ja valmistada leiba, viltida sussi, nikerdada kadakast nagi või hoopis uksesildi.

Rohkem kui 100 inimesele

 • Lõbus olemine Nelijärvel. Seal on talv alati lumerikkam kui Tallinnas. Nelijärvel saab järvejääl uisutada, suusatada, jäähokit mängida või hoopis karastada end pärast leiliviskamist jääaugus. Lõbutseda saab kuni 300 inimest.

 • Meeskonna- ja strateegiamäng Loquiz. Võid valida sobiva toimumiskoha ja seiklus- ja meeskonnamängude firma 360 KRAADI organiseerib sinna Loquizi mängu! See on üks tugevamaid meeskonnamänge, kus tiimidel tuleb langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.

 • Paintball annab rohkelt adrenaliini! Adrenaliin.ee tuleb ja paneb selle mängu püsti just sulle sobivas asukohas. Värv kulub kohe, kuid põnevad elamused ja mälestused jäävad teiega veel väga kauaks ajaks!

 • Pühajärve Spas saate peale mõnusat suusa- või kelgupäeva tõeliselt lõõgastuda ja aja maha võtta. Ning talveilma võib ju nautida ka hoopis suurepärase vaatega ujulast!

  Vaata lisaks www.pidupäev.ee.
Pühajärve Spa-s saate peale mõnusat suusa- või kelgupäeva tõeliselt lõõgastuda ja aja maha võtta ning talveilma edasi nautida suurepärase vaatega ujulast.
Pühajärve Spa-s saate peale mõnusat suusa- või kelgupäeva tõeliselt lõõgastuda...

Osale arutelus

 • Ann Vainlo

  Ann Vainlo
  pidupäev.ee ja seminariruum.eu toimetaja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara