Mida jõuluks kinkida?

Igaüks teab, milleks ja kellele tal just kingitust on vaja teha. Aga, mida kinkida? See on paljudele valmistanud aeg-ajalt ikka “peavalu”. Pidupäev.ee toimetaja Ann Vaino jagab mõningaid kingiideid. Nende veidi ebatavaliste ideede põhimõtteks on elamus, emotsioon, heategu või rõõm.

Lugemishuvilistele raamat. Ainus kingitus, mida avatakse ikka ja jälle. Vaata näiteks Rahva Raamatu e-poest.

Veesõpradele külaskäik SPA-sse. Miks mitte Viimsi SpasseStrandi Pärnus või hoopis Meresuu Spasse Narva-Jõesuus.

Adrenaliinihuvilistele Ronimisministeeriumi kinkekaart, mis annab võimaluse julgust ja visadust sobival ajal proovida.

Golfisõpradele Green Cardi kevadine kursus Niitvälja Golfiväljakul - peale talvist pööripäeva hakkavad päevad jälle pikemaks minema. Seega, kevad pole enam mägede taga.

Loodushuvilistele jõulumatk räätsadega ja/või uiskudega rabas või hoopis tõukekelgumatk Seiklusfirmaga 360 Kraadi.

Loodusnautijale - üllata sõpra või pere ja tule mõnusale väljasõidule Kõrvemaa muinasjutulisse loodusesse. Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus viib Teid mootorsaaniga metsa, vaatlema loodust, tegema ilusaid pilte ja jahtima jälgi ühes lõkkepiknikikuga metsas.  

Potentsiaalsetele kalameestele kalagiid Jarko Jaadlaga järvejääle - kogemus on näidanud, et püügiretk Jarkoga muudab teie arvamust tuntud fraasist: "Ühes otsas ussike, teises otsas lollike".

Loomasõpradele - Tallinna Loomaaia vaderiks – miks mitte mõne looma toitja olla?!

Hetke nautijatele fotosessioon SeeSee Fotostuudios. Millal te viimati fotostuudios käisite? Võta see iga-aastaseks traditsiooniks!

Heategijatele – mõtle laiemalt ja kingi hea tunne südamesse toetades MTÜ Mondo kaudu naiste toimetulekut Ghanas või kooliharidust Afganistanis.

Taevase sära nautijatele ilutulestik Adreanliin.ee poolt, vajadusel saab tellida ilutulestiku teile sobivasse kohta.

Kinkimisrõõm on suurim rõõm. Kink ei pea olema suur ja kallis. Sellest olulisem on tähelepanu ja märkamine. Vahel piisab heast sõnast või soojast käepigistusest. Pakkugem seda rõõmu sagedamini kui kalendritähtpäevi kirjas. Lähtugem kasvõi Pidupäeva lemmiklausest – iga päev on pidupäev!

Osale arutelus

 • Ann Vainlo

  Ann Vainlo
  pidupäev.ee ja seminariruum.eu toimetaja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara