(Sisuturundus) CM: Üllatage kolleege ja koostööpartnereid!

Jõuluajal on heaks traditsiooniks kinkida kolleegile, sõbrale või koostööpartnerile pudel head veini või vahuveini. Kingitusele saab anda suurepärase lisaväärtuse, lisades veinipudeli juurde näiteks Vacu Vin’i praktilise veinitarviku.

„Vacu Vin’i tooted on ideaalsed kingitused veini- või vahuveinipudeli juurde,“ tutvustab  Vacu Vini maaletooja Brandigo OÜ juht Maile Mölder ja lisab, et kõiki tooteid on võimalik kinkida, kas Vacu Vin’i enda tootepakendis või kingitust tegeva ettevõtte enda brändingus eraldi pakituna. „Roostevabast terasest toodetele saab graveerida ettevõtte logo või personaalse sõnumi, teistele soovitame pealetrükki. Lisades veinipudeli juurde vajaliku ja kauni disainiga tarviku, muutub kingitus veelgi erilisemaks.“

Maile Mölderi sõnul on Vacu Vin´i tooted tõesti alati innovatiivsed, unikaalsed ja ääretult praktilised. „Kuna kõik tooted on müügil ka jaekaubanduses, võite olla kindlad, et Vacu Vin asjad on praktiliseks kasutamiseks igapäevaelus, mitte lihtsalt riiulile asetatavad iluvidinad,“ kinnitab ta.

Veini juurde sobivad kingituseks kõige paremini:
o  Roostevabast terasest veinijahutaja, millele saab graveerida ettevõtte logo või personaalse sõnumi. Jahutajaid on saadaval mitmesuguseid, muuhulgas näiteks ka elegantsemaid, mille sisse on peidetud jahutuselement;
o   Tilgalõikaja on suurepärane üllatus veinipudeli juurde;
o   Veini vaakumpump ja -kork on kingitus, mida pole saajale kindlasti varem tehtud! See Eestis uudne komplekt on väga praktiline ning heaks kiidetud nii kohalike kui ka teiste riikide veinispetsialistide poolt;
o   Šampanjapudeli kork, millega püsivad mullid joogid senisest oluliselt kauem. Teist sellist pole keegi Eestis näinud!
o   Klassikaline ja alati kvaliteetne Kelneri korgitser;
o   Klaasimärkijad – praktiline kink, kui tulemas on suurem seltskond. Iminapaga klaasi külge kinnitatavad märgistajad, mille järgi on hea oma klaasi ära tunda! Neid saab teha erinevate vormidega ning enda valitud nimede ja sõnumitega.

Vacu Vin´i tootevalikust leiab ka palju põnevaid köögi- ja kokteilitarvikuid nii puuviljade juurde kui ka lihtsalt kingituseks.

Valik pilte Vacu Vin´i toodetest:

Vacu Vin tooteid müüvad Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Prisma, Selver, Rimi, Maksimarket, Aianduskeskus Hortes, Carpe Vinum kauplused ja Veinimaailm. Kõige suurem valik tooteid on ettevõtte kodulehel.

Vacu Vin on Hollandi innovatsiooniettevõte, mille eesmärgiks on luua uudseid, lõbusaid ja praktilisi köögitarvikuid. Enam kui 20-aastase ajalooga kaubamärk sai alguse veini armastavast perekonnast, kes arendas ainulaadse vaakumkorgi avatud veinipudelite õhukindlaks sulgemiseks. Ettevõtte edu rohkem kui 75 riigis on taganud toodete unikaalne funktsionaalsus, mistõttu on lõpptulemused enamasti ka üle maailma patenteeritud.

Rohkem infot loe Vacu Vin kodulehelt www.vacuvin.ee või facebooki´st facebook.com/vacuvineesti.

 


 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara