(Sisuturundus) CM: Ettevõtetele suunatud kontoritarvete e-pood www.taig.ee

Uuringute järgi on tõusvas trendis kaupade ostmine veebipoodidest, kuid seda peamiselt eraisikute hulgas. Erandiks ei ole ka kontoritarbed.

Eesti ettevõtete seas ei ole e-poodidest igapäevase kontorikauba tellimine väga levinud. Põhjused on ettevõtjate sõnul järgmised:

1. Õige toote üles leidmine võtab liiga kaua aega.
2. Fikseeritud hinnad. Ei ole kellegagi tingida.
3. Kauba tellimisel peab  kohe tasuma.
4. E-poe usaldusväärsus.

Kuid ka ettevõtte jaoks võib veebipoest tellimine olla lihtne, turvaline, mugav ja paindlik. Taig veebipood www.taig.ee on just nii loodud. Oleme arvestanud kõiki nelja põhjust, et pakkuda ettevõtetele mugavust tellida kontoritarbeid läbi e-poe. 

Taig veebipoe peamine eesmärk on, et klient saaks kiirelt tellida temale vajaminevaid tooteid talle sobiva hinnaga. 

Kuidas me selle saavutasime?

1. Õige toote ülesleidmine on tehtud nüüd väga lihtsaks. Taig veebipoodi sisselogimisel tekib veebipoe kliendile „Minu tooted“ kataloog, kuhu  saab liigutada kõik need kaubad, mida ta pidevalt tarbib (koopiapaber, toonerid, tindid, majapidamistarbed jne). Külastades veebipoodi järgmisel korral on kliendil võimalus sealt kataloogist koheselt üles leida sinna liigutatud tooted, ilma, et peaks neid uuesti otsima.

2. Taig veebipoe hinnad ei ole fikseeritud. Kõikidele „Minu toodete“  kataloogis olevatele kaupadele pakub Taig kliendihindu. Igale ettevõttele pakutakse  just neile sobivaid hindu.

3. Kauba tellimisel ei pea kohe tasuma. Kliendil on võimalus valida makseviisiks ka „tasumine ülekande arvega“.  Arve eest saab tasuda ka peale kauba kättesaamist.

4. OÜ Taig on kontoritarvete turul tegutsenud 20 aastat. Meie toodete valik pärineb Eesti suurimalt kontoritarvete maaletoojalt – Büroomaailmalt.

Kõigile Taig veebipoega liitujatele pakume koheselt allahindlust koopiapaberile -25%. Kliendihinnad kehtivad kõikidele toodetele, mis lisate „Minu tooted“ kataloogi.

Vaata ja veendu: www.taig.ee

 

 

 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara