(Sisuturundus) Seikluslikud ning meeldejäävad talve- ja suvepäevad Vanamõisa vabaõhukeskuses

Tallinna külje all Saue vallas asuv Vanamõisa vabaõhukeskus on põnev paik meelelahutamiseks.

Sündmused muudab eriliseks ainulaadne programm koostöös Elamuspangaga ja põnevad tegevused alates kontserditest ja teatrietendustest kuni sportlike mängude ning grillipeoni. Ja kõik selle korraldab ning viib läbi Vanamõisa vabaõhukeskus, nii et külalistel jääb üle vaid kogu programmi nautida.

Vanamõisa vabaõhukeskuse projektijuhi Silvia Kotkase sõnul on efektiivsema töötulemuslikkuse nimel ja heade suhete hoidmisel väga oluline ühiselt meelt lahutada. „Selleks puhuks on Vanamõisa vabaõhukeskus parim paik, sest tervikliku kompleksina on siin mõeldud väga erinevate ürituste korraldamiseks: ümarpalkstiilis kompleksi juurde kuuluvad avar laululava koos kõrvalrajatistega, grillkoda, laste mänguväljakud, korvpalliplats, külakiik ning suur katusega väliterrass, mis võimaldab sõltumata ilmastikuoludest korraldada meeldejäävaid pidusid.“

Kotkas lisab: „Teame, et suve- ja talvepäevadel on kõige tähtsam rõõm koosveedetud ajast, seetõttu pakume just selliseid tegevusi, et seltskond saaks nautida koostegutsemist ja elada üksteisele kaasa.“

Vanamõisa vabaõhukeskus teeb pikaajalist koostööd sündmuste korraldaja OÜ-ga Elamuspank, kellega koostöös sünnib iga ettevõtte jaoks originaalne päevaprogramm. Soovi korral saab juurde tellida mitmesuguseid lisateenuseid.

Suvepäev Vanamõisas

Vabaõhukeskuse suvepäevade pakett sobib nii väiksematele ettevõtetele kui ka näiteks 800-liikmelisele kollektiivile. Suvepäevade paketihind kujuneb välja vastavalt kliendi soovidele, alates 2000 eurost (+käibemaks).

Suvepäevade veetmiseks Vanamõisas on palju variante, mis sisaldavad kaasahaaravaid sportlikke mänge, töötubasid, tuležonglööride esinemist ja meeleolukat tantsuõhtut. Meeskonnamängudes ehitatakse autosid, peetakse pamper- ja võrkpalliturniire ning võisteldakse kastitornironimises, kiikingus, sumos ja käesurumises. Töötubades meisterdatakse ehteid ning õpitakse trummi taguma.
Perepäevade raames tulevad lastele külla muinasjutukangelased, koos mängitakse, võisteldakse, käiakse näomaalija juures ning möllatakse suurel batuudil.

Talvepäev Vanamõisas

Mõnusal lumisel talvel nagu tänavu tasub Vanamõisa vabaõhukeskuse kaunis miljöös veeta koos kolleegidega üks mõnus ja vahva ühine talvepäev. Saabuvaid külalisi tervitab päevajuht, kes aitab meeleolu luua, korraldab aktiivseid tegevusi ja võistlusi. Kes võistlustest ja mängudest puhata soovib, saab grillkojas kaunist kaminatuld nautida ja ennast soojendada. Kohal on ka poni, kes teeb lastele sõite ja loomulikult saab talvepäeval ka uisutada ja kelgutada.

Talvepäevade paketid on mõeldud kuni 100 inimesele ning külmadel aegadel ootavad  külastajaid liuväli, suusarajad, kelgumägi, grillkoda ja mänguväljak. Lisaks neljatunnisele aktiivselt sisustatud üritusele saab Vanamõisast tellida ka toitlustuse – näiteks vastlapäevaks sobiv menüü, kuhu kuuluvad hernesupp, vastlakukkel ja tee, läheb maksma 5 eurot inimese kohta. Lisatasu eest võimalik tellida ka mootorsaanisõitu. Vanamõisa talvepäeva pakett 100 inimesele maksab 400 eurot + km.
 
Eesti vastlapäevakombestikku kuulub kelgutamine ning pikk vastlaliug ennustab järgnevaks suveks head linakasvu. Kolmetunnine kelgumäe, uisuväljaku, kiigeplatsi ja grillkoja kasutamine maksab ettevõttele 150 eurot + km.
 
Vanamõisa vabaõhukeskuses on mõeldud kõigele ja kõigile

Vanamõisa vabaõhukeskuse tegevus sai alguse 2001. aastal, mil kohalik külamees Raivo Viidul andis maa-ala külale ühe krooni eest kasutada. Viis aastat hiljem omandas kinnistu  Saue vallavalitsus, andes selle rendile MTÜ-le Vanamõisa Küla. Täna on vabaõhukeskusesse rajatud laste mänguväljakud, spordiplats, parklad nii sõidukitele kui jalgratastele, drenaaži- ja liigvee ärajuhtimissüsteemid, valgustus ja elektrivarustus, laululava koos kõrvalrajatistega, külakiik, wc-d ja grillkoda ning suur 350-ruutmeetrine väliterrass, mis annab sündmuste korraldamise võimaluse sõltumatult ilmastikuoludele.

Vanamõisa vabaõhukeskusest on saanud ümbruskonna inimestele mõnus vabaaja veetmise koht, kus käiakse koolide ja lasteaedade lõpupidusid ja piknikke pidamas, peredega puhkamas ja mängimas ning lihtsalt jalutamas. Samuti toimuvad siin erinevad üritused: pulmad, sünnipäevad, kokkutulekud, kontserdid, teatrietendused, kultuuriüritused, laadad, suvepäevad, firmapeod ja spordivõistlused ning nende toimumist ja korraldamist soosib terviklik kompleks, kus on mõeldud kõigele ja kõigile. Kõige tuntum üritus on kindlasti Vanamõisa käsitöölaat koos suvelõpupeoga, mida külastab iga aastal umbes 10 000 inimest.

Täiendav info ja tellimine:

Silvia Kotkas
Vanamõisa vabaõhukeskuse projektijuht
Tel: + 372 575 02850
E-post: vabaohukeskus@kodukyla.ee
www.vabaõhukeskus.ee

 

 Artikli valmimist toetas Vabaõhukeskus OÜ.

 


 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara