(Sisuturundus) Viis eeldust firmaürituse edukaks õnnestumiseks

Viljandimaal Navesti jõe kaldal asuv Vanaõue Puhkekeskus pakub ahvatlevat võimalust korraldada seminare ja konverentse või pidada ettevõtte suvepäevi eemal stressirikkast linnamelust. Puhkekeskuse tegevjuht Mehis Luuken annab nõu, kuidas korraldada firmasündmus edukalt ja meeldejäävalt.

1. Sobiv keskkond

Kõige olulisem on leida firmasündmuse pidamiseks sobiv keskkond, kus ideaalis põimuks looduskaunidus ning vaikus ja kus inimestel oleks hea olla. Pole oluline, kas firma korraldab konverentsi, kohtumise koostööpartneritega, koolituse oma töötajatele või hoopis suvepäevi – igal juhul on oluline, et osalised naudiksid sündmuse asukohta ning tunneksid end seal mugavalt.

2. Modernne esitlustehnika

Vajadustele vastav  ja kaasaegne esitlustehnika ning tänapäevased avarad mõnusad ruumid lihtsustavad oluliselt seminaridel ja koolitustel nii esinejate kui ka osalejate elu. Samuti võimalus rentida ruume tunni- ja päevakaupa, sest see hoiab kokku aega ning kulutusi.
Vanaõue Puhkekeskuses on seminaride ja koosolekute pidamiseks kolm saali: teatristiilis Suur Saal mahutab kuni 80 ja võimaldab teenindada lauas kuni 50 osalejat, Veski Saal mahutab vastavalt 40 ja 30 ning Käsitöötuba 30 ja 20 osalejat. Lisaks on keskuses 10 osalejat mahutav väike nõupidamisteruum.
Seminariruumiteenuse rendihinnas sisaldub seminariruum, kannuvesi saalis, dataprojektor, ekraan, pabertahvel ja markerid. Lisatasu eest on võimalik kasutada ka TV- ja audiovõimalusi.
Suure Saali hind on 16 eurot/tund, 77 eurot/päev, Veski Saalil 13 eurot/h või 55 eurot/päev, Käsitöötoal 13 euro/tund ja 55 eurot/päev ning Väikesel Nõupidamisteruumil 6,50 eurot/tund ja 35 eurot/päev.

3. Abivalmis teenindus ja hea koostöö teenuse pakkujaga

Väga oluline osa eduka sündmuse korraldamisel on kindlasti külalislahkel ja sõbralikul klienditeenindusel. Kui suhtlus teenuse pakkujaga ei klapi kohe algusest peale, ei pruugi sealt olla midagi head loota ka sündmuse toimudes. Kui aga üksteisemõistmine on hea, ollakse lugupidavad ja vastutulelikud, on  rahulolu mõlemapoolne. Rõõmsameelsed ja alati abivalmis teenindajad muudavad kõik sündmused veel paremaks ning nende juurde tahetakse alati tagasi tulla!

4. Osalejatele lisaväärtuste pakkumine

Iga hästikorraldatud koolitus või seminar peaks osalejatele pakkuma enamat kui teoreetilisi ja praktilisi teadmisi – nimelt lõõgastust ja puhkust ajurünnakute vahele. Parimates puhke- ja seminarikeskustes pakutaksegi mitmekülgset teenuste valikut alates koolituste ning suve- ja talvepäevade korraldamisest, toitlustamisest ja peolaudadest kuni aktiivse tegevuse ehk näiteks saunade, sportimisvõimaluste ja forellipüügini.
Vanaõuel on aktiivse puhkuse huvilistel võimalik matkata ainulaadsel Navesti Looduskaitsealal, kus on omavahel ühendatud rabakooslus ja liivaluited, teha pikemaid jalgsi- ja jalgrattamatku Soomaa Rahvusparki ning kanuumatku õuelt läbivoolaval mitmepalgelisel Navesti jõel. Sportlikumaid ootab mõõduvõtt vibulaskmises, populaarne paintball ja nii päeval kui ka öösel toimuvad põnevad seiklusmängud. Lisaks on võimalik tellida klaasehete valmistamise töötuba, BBQ-koolitust meister Enn Tobrelutsu juhendamisel ning nii õhtujuhi kui ka ansamblid.

5. Kvaliteetne toitlustus 

Lisaks ajurünnakule, looduse nautimisele ja mitmekülgsetele vaba aja veetmise võimalustele on oma tähtis osa ka heal ja kvaliteetsel toitlustamisel. Söömine ei pea olema pelgalt kõhutäitmine, vaid võiks pakkuda midagi enamat – tõelist naudingut, mida hiljem on mõnus meenutada.
Vanaõue seminaripäevade alguses ja vahepeal tavaks on saanud soojade koduküpsetatud pirukatega kohvipaus, samuti tasuvad proovimist puhkekeskuse köögi hõrgutised, näiteks firmaroog kohapeal kasvatatavast forellist või lambast. Ilusatel suveõhtutel on mõnus hea seltskonnaga grillikojas grillida.

Vanaõue Puhkekeskus on aastaringselt ideaalne koht ettevõtete sündmuste, seminaride ja koosolekute, sünnipäevade, kokkutulekute, laagrite ning suve- ja talvepäevade korraldamiseks.
Suvisel ajal pakutakse majutust kuni 100 ööbijale. Gruppidele alates 10 ööbijast on soodsad grupihinnad – küsige julgelt pakkumist!

Tere tulemast!

Vanaõue Puhkekeskus
Vihi küla, Suure-Jaani vald
Viljandimaa 71402
Tel: +372 521 2148
E-mail: info@vanaoue.ee
www.vanaoue.eeArtikli valmimist toetas Vanaõue Puhkekeskus.

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara