(Sisuturundus) CM: Liikuv barbeque-köök pakub unustamatu peokogemuse

Juba kuus aastat võib siin-seal Eestis toimuvatel väliüritustel sõltumata aastaajast kohata originaalset ratastel liikuvat kööki, mis peidab endas kogu varustuse korraliku grillpeo tarbeks.

See on BBQ Catering OÜ loodud unikaalne ratastel väliköök, mis muudab kordumatuks nii suuremad kui ka pisemad peod nii suvel kui ka talvel.

„Grillhaagise idee tekkis soovist pakkuda külalistele midagi erilist ning jõudsime arusaamani, et miks kokk peab alati tahaplaanile jääma, tooks ta parem seltskonna keskele. Selleks sobis ideaalselt liikuv köök, kus kõik toidu tegemiseks vajalik olemas,“ meenutavad liikuva BBQ-köögi autorid Kaur Kuurme ja Riho Leppik.


Ideest teostumiseni läks aasta. Köögi projekteeris Riho Leppik, kes on BBQ Euroopa meister aastast 2004. Automaatselt avanev ja sulguv originaalne katuselahendus pärineb Tallinna Kõrgema Tehnikakooli tudengitelt ning kokku on haagis pandud siinsamas Eestis. Lõppresultaadiks on unikaalne toode, kust saab head rooga pakkuda lihtsamatest perepidudest suurte ja glamuursete pulmadeni ning pisikesest firmapeost suurte kliendipäevade ja gala õhtusöökideni.

Tavalise sõiduauto järel „objektile” veetav ligi tonnine haagis-köök on transpordiasendis enam-vähem auto kõrgune, tööpaigas saab aga temast tänu hüdrauliliselt avatavale katusele mõne hetkega umbes kolme meetri kõrgune väliköök. Kui asjaosalised autoregistrikeskuses väliköögile registreerimismärke nõutamas käisid, tekitas BBQ-vanker parajat segadust. Samamoodi pani köök-haagis kukalt kratsima kindlustusseltsid, sest neilgi polnud kuskilt analoogi võtta.

Aga ehitamise, registreerimise ja kindlustamise saaga on tänaseks ajalugu ning köök on end tõestanud. Haagis on varustatud gaasiküttel vokkpannide, puiduküttel barbeque-ahju, gaasigrilli, automaatse vee- ja kanalisatsioonisüsteemi ning õlle- ja siidrijahuti-kraanidega. Loomulikult ei puudu valgustus ja signalisatsioon. Ja vaatamata üdini praktilisele otstarbele on kööki peidetud ka omaette kiiks: nimelt saab ahju korstnatest lasta ilutulestikku!

Maailmas leiab teisigi autode järel veetavaid kööke, kuid Riho Leppiku sõnul on nende köök märgatavalt mobiilsem ning tänu kokkukäivale katusele vähemalt Euroopa mastaabis unikaalne ja tänaseks on see lahendus ka patenditud.

Ehkki esmapilgul tundub tegu olevat peamiselt suvise teemaga, kinnitavad asjaosalised, et BBQ-vanker on kasutatav aastaringselt. Kui haagise küljed kinni tõmmata ja puhur sisse tuua, jäävat krõbedate talvekülmade korral sooja ülegi.

Lisaks mobiilsele köögile pakub BBQ Catering OÜ oma teenuseid Tallinnas ja Ida-Virumaal. „Meie filosoofia on, et toit peab tekitama emotsioone,“ ütleb BBQ Cateringi üks asutajaid Kaur Kuurme ja lisab: „Hea on tõdeda, et seda kinnitab ka meie klientide positiivne tagasiside.“

Erinevate võimaluste ja juhuste kokkulangevusel on BBQ Catering opereerida kõik Ida-Virumaa atraktiivsemad söögikohad nagu Jõhvi Kontserdimaja Kohvik Mozart, Narva Kolledži Kohvik Muna, Kiviõli Seiklusturismikeskuse Hill Caf? ja Toila Pargi kohvik. Alates mullu septembrist toimetatakse Tallinna vanalinnas asuvas Mustpeade Majas ning pakutakse Mozart Cateringi nime all cateringi-teenust üle Eesti.

Vaata lisaks:
www.bbqcatering.ee
www.mozartcatering.ee


 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara