(Sisuturundus) CM: Sündmused City Arena seikluspargi 2000 ruutmeetril

Tallinna kesklinnas asuvas siseseikluslinnakus City Arena on võimalik korraldada meeldejääv ja ainulaadne sündmus kuni 600 inimesele. Enam kui 2000 ruutmeetril on viis erinevat ruumi, mille seast leiab sobiva nii seminariks, koosolekuks, meeskonnakoolituseks, sünnipäevaks, jõulupeoks või aastavahetuse tähistamiseks.

„Omades pikaajalist sündmuste läbiviimise kogemust pakume klientidele pidude ja koolituste korraldamiseks mitte lihtsalt oma ruume kasutada, vaid täispaketti – ruumid, toitlustus, meelelahutusprogramm tuleneelajate, mustkunstnike ja tantsuetendustega, DJ, õhtujuht ja vastavad dekoratsioonid,“ ütleb City Arena juhatuse liige Ragnar Kekkonen.

Ta lisab, et kui kliendil on soov väljapeetud ülikonnapeoks, siis ta loomulikult saab selle. Kui aga tahetakse lõbusat ja seiklusrikast sündmust, on külaliste käsutuses Baltimaade suurim Segway seiklusrada 50 erineva rajaelemendiga läbi kahe korruse, trikirattad ja rulad, minigolf, lauajalgpall ja –hoki ning muud huvitavad seiklusmängud. City Arenas peavad meelsasti pidusid nii noored kui ka täiskasvanud.

„Väga populaarseks on osutunud meeskonnakoolitused, kus koolitus on ühendatud võistluste ja mängudega – meil on selleks kõik võimalused olemas. Oleme viinud läbi sisekoolitusi nii kümnele kui ka sajale inimesele ning töötanud välja põnevaid programme,“ räägib Kekkonen.
 
Lisaks Segway seiklustele ja ronimisele Spiderpargis asub City Arenas ka Eesti ainus Neon Minigolfirada, mille põnevas neoonvärvides ja erilises valguses kujundatud rajad ja interjöör pakub huvitavat kogemust igas vanuses mängijale. Olemas on ka privaatne pokkeriruum.

Broneerimine ja lisainfo:
City Arena OÜ
Tatari 58, Tallinn
tel. 62 00 251
E-kiri: info@cityarena.ee
www.cityarena.ee

______________________________________________________________

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.
 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara