(Sisuturundus) CM: Elamusgolfikeskus lisab seminarile põnevust

Tallinnas Vabaduse väljakul on avatud Eesti esimene elamusgolfikeskus CityJungle, mis garanteerib põneva elamuse nii golfihuvilistele kui ka kõigile teistele.

Põhja-Ameerikas ja Soomes väga populaarne elamusgolf on jõudnud Eestisse. Lõõgastuse elamusgolfi näol saab siduda seminaripäeva, koosoleku või tootetutvustusüritustega.

„Pakume võimalust tulla kolleegide, sõprade või äripartneritega mängima maailmas ainulaadset elamusgolfi – kindlate reeglitega atraktiivset eriefektidega mängu, mille sarnast mujal Eestis ja Baltikumis mängida ei saa,“ tutvustab keskuse üks asutajaid ja omanikke Kättlin Küttis.

Küttise sõnul sai CityJungle elamusgolfikeskus algselt loodud vajadusest pakkuda põnevat aktiivset tegevust mängutubade kõrval ka suurematele lastele ja peredele, kuid täna ollakse teeninud palju kiidusõnu, huvi ning head tagasisidet just ettevõtetelt ja organisatsioonidelt, kes on uues keskuses viinud läbi meeldejäävaid koolitusi, kliendiüritusi, seminare, tooteesitlusi ja tähtpäevade tähistamisi.

Ürituste privaatseks läbiviimiseks on  võimalik broneerida kogu keskus kuni 75 inimesele, mugav seminariruum kuni 20 inimesele või suurem saal kuni 40-le. Ruumid on varustatud kõrgetasemelise esitlustehnikaga, lisaks hubasele baarialale saab tellida söögid ette kõrvalt asuvast eksootilisest Square Kebabist või soolased-magusad ampsud lepingulisest cateringfirmast. Menüü töötatakse alati välja koostöös kliendiga.

2014. aasta septembris avatud elamusgolfikeskuses on 15 eriefektidega rada ning haarava mängu eesmärgiks on võimalikult väheste löökidega pall auku toimetada. Turniiri võitjaks osutub kokkuvõttes radadel vähim lööke  teinud mängija. Meeleoluka visuaalse efekti annavad UV-valguse käes helendavad värvilahendused. Ühe golfiturniiri läbimiseks kulub 1,5-2 tundi, olenevalt inimeste arvust ja mängijate osavusest. Kliendi soovidele vastu tulles saame pakkuda erinevaid võimalusi seminari korraldamiseks  või vaba aja veetmiseks elamusgolfikeskuses.

Elamusgolfikeskus asub Tallinna kesklinnas, Vabaduse väljak 9 asuva jalakäijate tunneliga piirneval äripinnal, millele on hea ligipääsetavus nii autoga kui ühistranspordiga tulijatele.

Broneeri aeg CityJungle elamusgolfikeskuses juba täna ja avastage koos kolleegide, klientide ning koostööpartneritega uutmoodi meelelahutus!

Kontakt:

CityJungle elamusgolfikeskus
Telefon: 652 4514
E-post: info@elamusgolf.eu
Koduleht www.elamusgolf.eu
Facebook www.facebook.com/cityjungle

 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara