(Sisuturundus) CM: Lainela puhkeküla on mõnus koht aktiivseks tööks ja lõõgastavaks puhkuseks

Käsmus Lainela puhkekülas on leidnud aset paljude asutuste suvepäevad, seminarid ja lastelaagrid, pulmad, juubelid ning suguvõsa kokkutulekud.

„Suudame võõrustada kuni paarituhandelist rahvahulka. Sisemajutust pakume ligi 200 inimesele, aga meil on piisavalt ruumi ka telkijatele ja karavanidega peatujatele,“ tutvustab juhiabi Lainela puhkekeskust. Lisaks majutus- ja seminariruumidele on Lainelas olemas kõik suvepuhkuseks vajalik: 300 meetrit rannajoont, saalid, saun, kohvik, pallimänguplatsid, baar-kohvik, kiigeplats, grillimisvõimalused, tasuta wifi, mõnus seene- ja marjamets. Liivapõhjaga ujumisrand on viieminuti jalutuskäigu kaugusel. Kuna keskuse territoorium on suur, on võimalik ka suurüritusel viibides end tunda eraldatuna, näiteks sauna ja väikese saali mereäärsetel terrassidel.

Lainela puhkekülal on väärikas ajalugu. Käsmu Merekooli rajaja ehitas sinna esimesed majad. Hiljem kasutati seda paika suurepärase asukoha tõttu pioneerilaagrina. Nüüd pakutakse Lainela kaheksast majutushoonest tänapäevaseid tingimusi kahes renoveeritud majas ning kaasajastatud saunas. Paljudest omataolistest puhkeasutustest eristutakse selle poolest, et on loodud head tingimused puuetega inimestele ning keskusesse on teretulnud ka lemmikloomad.

„Lisaks pakume oma külastajatele võimalust jalgrattaid rentida ning nende abil kauni Lahemaaga tutvuda. Meie vahetus naabruses on uuendatud ka tenniseväljakud, mis on saanud force-katte,“ sõnab juhiabi. Lainela omab head koostöökogemust Viru Folgi meeskonnaga, oodates samas uusi mõtteid festivalide ja suurürituste korraldajatelt.

Lainela on hea koht firmaüritusteks, kus võetakse külalisi vastu maist oktoobrini. Ettevõtete suvepäevad toimuvad enamasti nädalavahetustel, nädala sees on Lainelas spordi- ja huvilaagrid nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Oodatud on ka pered, kes soovivad oma puhkust kaunis Käsmus veeta.

Lisainfo kodulehelt www.lainela.ee.

Lainela Puhkeküla
Neeme tee 70, Käsmu
Vihula vald, 45601
Lääne-Virumaa
Telefon: 508 9110
E-post: lainela.puhkekyla@gmail.com

_________________________________________________________________

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.  

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara