(Sisuturundus) Kinnisvaramoodul jagab elu- ja äripindade kulud hetkega arveteks

kristeltohver
Excellenti vanemkonsultant Kristel Tohver

Iga hoone haldamise ja omamisega tekivad erinevad kulud nagu näiteks prügiveo-, kütte-, haldus- ja hooldus-, elektrienergia- ja veekulud. Reeglina jagatakse need pinna, inimeste arvu, ühikute, näitude või normkulu alusel erinevate maksjate vahel, milleks kasutatakse sageli veel Excelit või lihtsalt paberit-pliiatsit. Mõlemad on arvete väljastamiseks küll toimivad lahendused, mis aga osutuvad sageli keskmisest ajamahukamaks ning kust on ka sisse sattunud vigade märkamine keerukam. Seda eriti kui elanike on kinnistul palju.

Kulude jagamiseks ja paremaks haldamiseks elanike vahel on Excellent Business Solutionsil olemas oluliselt lihtsam, läbipaistvam ja aega säästvam lahendus, mis on sobilik nii ühistule kui erinevate rendipindadega seotud ettevõtetele. Excellenti pilvepõhise Booksi äritarkvaras on kinnisvaraomanike ja ühistute jaoks loodud eraldi kinnisvaramoodul just kommunaal- ja üüriarvete automaatseks jagamiseks.

Mooduli kasutamisel tuleb selle esmakordsel seadistamisel määrata ära kõik vajalikud parameetrid, mida tarkvara kasutajalt küsib – pinna suurus, selle jagunemine eri ruumideks, elanike/üürnike arv ja erinevad kululiigid. Sealt edasi tegutseb tarkvara juba iseseisvalt, arvutades välja kulu igale elanikule, jättes kasutajale vaid andmete sisestamise vaeva. Kui igakuistele arvetele peaks näiteks talvekuudel lisanduma arve lumelükkamise eest, jaguneb see sarnaselt teiste kuludega samuti automaatselt kõigi maksjate vahel.

Selline programm vähendab oluliselt kinnisvaraomanike ja ühistu juhatuse igakuist töömahtu, sest lisaks automaatsele arvutusmehhanismile on automaatselt koostatud arved juba äritarkvaras, mis omakorda koostab jaotatud kulude põhjal e-arved ning saadab need otse kliendi internetipanka. Lisaks võimaldab see ühistu juhatusel või kinnisvaraomanikul saada ühe nupuvajutusega detailne ülevaade kulude jagunemisest ja hetkeseisudest.

Booksi kinnisvaramoodul tasub end kindlasti ära alates 10 korterist või muust üüripinnast, kuid hoiab aega tunduvalt kokku ka väiksemate tegevusmahtude puhul. Miks kulutada aega igal kuul 10 eri pinnaga rentniku vahel 10 eri arve jagamiseks, kui saab kasutada usaldusväärset ja kiiret automaatsüsteemi ning oma elu tunduvalt lihtsamaks teha?

Viimastel aastatel on Excellent pööranud oma põhitähelepanu tarkvarade standardlahenduste funktsionaalsusele ja kasutajamugavusele, et pakkuda oma klientidele parimat ja lihtsat kasutajakogemust. Iga programm on tõeliselt hea vaid siis, kui inimesed tahavad seda kasutada ning see tööd lihtsustab ja muudab seda tõhusamaks nii aja kui muu ressursi poolest. Lisaks standardlahendustele loob Excellent enda majandustarkvara kasutajatele ka vastavalt vajadustele kohandatud tarkvaralahendusi. Nii saab kasutaja koostöös Excellentiga luua täpselt enda vajadustele vastava tarkvaralahenduse, mis võtab arvesse tema ärispetsiifikat ja tegevusvaldkonda.

Tänane nutiajastu ja mõni ekstreemne näide viirustest ja häkkeritest on teinud inimesed majandustarkvarade suhtes tavapärasest ettevaatlikumaks. Kuna pilvepõhine Books asub sõltumatus operatsioonisüsteemis ega kasutata kõrvalisi tarkvarasid, välistab see Excellenti klientide jaoks lunavararünnakud. Seda isegi siis, kui kliendi arvutiga midagi juhtub, säilivad tarkvaras olevad andmed ettevõtte andmebaasimootoris ja on kohe kasutusvalmis, kui klient endale uue arvuti soetab. Seega on Excellenti kliendid enamike viiruste vastu paremini kaitstud kui teiste tarkvarade kasutajad. Excellent Business Solutions Eesti AS on kõige pikaajalisem sertifitseeritud HansaWorldi partner ja ainuesindaja Eestis.

Rohkem infot: www.excellent.ee

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara