Pikad juuksed viie tunniga

Milline ebavõrdsus, kui ühed peavad pikkade juuste saamiseks maksma neljakohalise summa, aga teisetel nad lihtsalt on. Nii mõtlevad vist paljud naised, kellele looduse poolt pole antud kohevaid ja pikki kiharaid.

Lohutuseks neile võib öelda, et mõni on neid kauneid pikki juukseid kasvatanud võib-olla viis aastat, aga Teil on võimalus need saada viie tunniga.

Paljudel naistel ei kasvagi juuksed pikaks - piirates pidevalt otstest katkevaid juukseid, püsib nende pikkus aastaid muutumatu.

Kiireks juustepikendamiseks on kolm võimalust: sinettpikendus (ehk naturaaljuuste otsas olev kinnitus, mis liimitakse oma juustesalgu külge), salkude juurde õmblemine horisontaalselt punutud patsi ja juuksekarvade lisamine liimipüstoliga.

Mingil määral rikuvad juukseid kõik eelnimetatud pikendusvõimalused. Kui mitte muidu, siis koormuseks oma juustele on nad kindlasti.

Neile, kellel probleemiks juuste väljalangevus, pikendusi ei paigaldata. Sinett kinnitatakse ju oma juuksesalgu külge ja kui salgust pooled välja langevad, ei jõua ülejäänud juuksed sinetti enam hoida.

Juuste pikendamine on aega nõudev, kuid tulemus lihtsalt suurepärane.

Juukseid saab pikendada vaid sel juhul, kui oma juuksed on vähemalt 10 sentimeetrit pikad - lühemates juustes jäävad liitekohad näha. Maksimaalselt võib saada 60sentimeetrised juuksed, kuid võib panna ka 45- ja 30sentimeetriseid salke.

Enne sinettpikendust on vaja juuksed sügavpuhastava sampooniga pesta ja hästi kuivatada. Kui sineti sees olev juus sisaldab mingit rasu või vedelikku, siis ta hakkab paisuma ja võib suruda sineti pooleks.

Enamik juuksurisalonge annab juustepikendusele 2-6kuuse garantii, kuid on ka neid, kes lubavad aasta sinettidega ringi käia. Aasta peas olnud kunstjuuksed aga küll enam ilusad ei ole. Need on küll naturaalsetest juustest tehtud salgud, enamasti hindude juuksed. Aga nad on keemiliselt töödeldud. Ning nii pika aja peale hakkavad kunstjuuksed paratamatult vanuma.

Osaliselt saab salke ka tagasi liimida. Kui aga salgud on spetsiaalse ainega peast lahti sulatatud, läheb sinett pulbriks ja neid juukseid enam pähe tagasi panna ei õnnestu. Mõned juuksurid siiski seda teevad, liimipüstoliga. Aga see rikub oma juuksed täiesti ära. Kuna pikendus on iga poole aasta tagant vahetamiseks küllaltki kallis, leiutatakse veel igasuguseid uuendusvariante.

Juuste kvaliteet sõltub materjalist.

üks juuksesalk maksab 60-75 krooni, kuid korraliku soengu saamiseks tuleks pähe panna neid 120-250. Tihendamiseks piisab keskmiselt 50 salgust, sageli soovitakse vaid ühte või kahte neoonsalku. Terve peatäie juuste pikendamine maksab 5500-9000 krooni, oleneb oma juuste pikkusest ja paksusest.

Enne pähe panekut võib salkudesse teha keemilisi lokke või värvida neid. Juustepikendustega võib käia nii saunas kui solaariumis, ilma et nendega midagi juhtuks.

Iga kahe kuu tagant nõuavad juuksepikendused professionaalset hooldust (tund maksab umbes 150 krooni). Kui on välja tulnud juba üle 5 sineti, tuleb kindlasti juuksuri poole pöörduda. Ideaalse tulemuse saab spetsialistide sõnul iga nelja kuu tagant juuksesalke vahetades.

Eks igaüks pea ise endale aru andma, mis talle pähe sobib ja mis mitte. Arvata on, et üle 40sel daamil näeksid puusadeni paksud juuksed üpris kentsakad välja.

Osale arutelus

 • Piret Birk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara