Kas sul on probleemiks õhukesed või rikutud juuksed?

Kas oled vahel tundide kaupa peegli ees vaeva näinud, et juukseid kenasse soengusse sättida ja lõpuks väsinult käega löönud, sest juuksematerjali napib?Kas oled tüdinenud pead ligi hoidvatest juustest ja unistad kohevatest kiharatest?

Kui tihti oled kadedusega vaadanud neid õnnelike sookaaslasi, kellele loodus on kinkinud kaunid juuksed? Kuid kas ongi see alati looduse kingitus?

Nüüd on sul endal võimalus olla imetletava rollis, sest võid kasutada juuksetihenduse abi. Igaüks meist võib lubada endale naise kaunima ehte - terved ja kohevad juuksed ainult mõne tunniga!

Juuste tihendamiseks kinnitatakse lisajuuste salgud oma juuste salkude külge u. 1-1,5 cm kaugusele peanahast. Tavaliselt paigaldatakse naturaalseid, aasialaste või eurooplaste, juukseid. Esimesed neist on kooritud juuksed, mis üle paari-kolme kuu kuidagi kaunid ei taha püsida, neid ühendatakse liimipüstoli või õmblemise abil. Eurooplaste juuksed on koorimata, püsivad kaua kaunid, sobivad hästi kokku meie juuksematerjaliga ja tavaliselt on nende ühendamiseks kasutatud keratini, mis on juuksesõbralik. Lisatavad salgud on kerged ega koorma oma juukseid. Kvaliteetne juuksetihendus talub kõiki hooldus- ja viimistlusmaterjale ning keemilist töötlemist. Ainukeseks vaenlaseks on krepp-rauad, mida ei tohi ühenduskohtadele vajutada, kuna kuumus ja metall koos sulatavad lisajuuksed lahti. Saunas käimine on lubatud, kuid alati peaks jaheda veega niisutatud käterätiku ümer juuste keerama, kuna sauna kuumus on kahjulik ka oma juustele.

Juuste tihendamisel paigaldatakse lisajuuksed alati nii, et oma juuksed katavad ühenduskohad. Tulemus on väga loomulik. Juukseid võib vabalt lahtiselt kanda, kuid neid saab ka kõikvõimalikesse soengutesse sättida.

Paljud soovivad olla blondid, aga nad on pidanud leppima sellega, et iga värvimisega muutuvad juuksed üha hapramaks. Ka kõige katkisemad juuksed muutuvad kauniks, ka kõige õhemad juuksed muutuvad kohevaks, kui neile lisada piisav kogus terveid juukseid.

Juuste tihendamine on märksa odavam pikendamiset, kuna salkude arv on väiksem. Juba 1500-2000 krooniga saad oma juuste väljanägemist tublisti parandada.

Enam kunagi ei pea sa oma juukseid häbenema! Kõik me teame, et kaunid juuksed annavad naisele tõelise enesekindluse. Sa oled nii veetlev ja keegi ei aimagi su väikest saladust.

Osale arutelus

 • Piret Birk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara