Veeda sõbrapäev meeldejäävalt!

Miks lasta niisama mööda selline vahva tähtpäev nagu seda on Sõbrapäev. Parem teha sel päeval midagi niisugust, mida oled juba ammu teha tahtnud, aga pole aega või tahtmist olnud või pole sul endal jätkunud piisavalt ideid.

Järgnevalt pakub sekretar.ee sulle välja mõned nõuanded, kuidas Sõbrapäev meeldejäävaks muuta.

1. Tee ise elektrooniline Sõbrapäevakaart

Skanneeri (või lase seda kusagil teha) arvutisse mõni pilt, kus oleks peal Sina koos oma parima sõbraga kas puhkusereisil või peol, lisa see attachiga meili, kirjuta alla mõni vaimukas või lõbus salm või soov ja saada teele. Samasuguse kaardi võid ju meisterdada ka kolleegidele, aga pilt võiks siis olla mõnest ühisest jõulu- või sünnipäevapeost, kus kõik kolleegid peal on. Ei pea ju kasutama tüüpilisi valmiskaarte internetist.

2. "¦kui sulle sõbrad külla tulevad!

Õhtuti kodus igavlemisele või lootusetule televiisori vaatamisele saab lihtsalt lõpu teha. Millal käisid viimased külalised? Täpselt. Parimad sõbrad-tuttavad külla, väiksed näksid, mõned joogid, head muusikat ja pudelimäng. Ei ole midagi lõbusamat, kui lihtne pudelimäng (kasutatakse ka "tõde-tegu" nimetust) koos heade sõpradega. Küsige aga teravaid küsimusi ja mõelge välja vaimukaid tegevusi. Kui huvitavad ideed puuduvad, siis vaadake aga julgelt toas ringi või aknast välja ning mõelge sellele, et mis vajaks muutmist"¦.

3. Aga töökaaslased?

Siinkohal väikesed nipid, kuidas töökaaslasi Sõbrapäeval meeles pidada: + aseta oma lauanurgale kommivaagen ja kui keegi töökaaslastest juhtub mööda minema, siis palu tal üks komm võtta ja soovi talle head Sõbrapäeva. Võid kindel olla, et sellise zhesti peale ta naeratab oma laua taga veel mitu tundi:) + tule hommikul varem tööle, valmista olemasolevatest materjalidest lihtne kaardike, kirjuta sisse mõni hea soov või südamlik salm ja aseta see oma kolleegi lauale + leppige töökaaslastega kokku, et Sõbrapäeval kannavad näiteks kõik punast riietust

Ideid on ju sadu, mõtle ise edasi ...

4. Inimesed ja nende sõbrad väärivad enamat, kui argipäeval neile pakkuda on.

Vahelduseks pole paha, kui töö juures Sõbrapäeval järgmiseks ei sisene uksest järgmine hall kivinäoline klient, vaid tõeline külaline värvilisest peeglitagusest maailmast. Uskuge, ka lihtne tellis, rääkimata lilledest või lepituskirjast sõbrale muutub paremaks, kui selle viib kohale ja annab üle näiteks Väike Prints, Jänes või mõni teine kostümeeritud lemmiktegelane. Et üllatus läheks täie ette, valmistab taolist teenust pakkuv firma Vapper Jänes tellija juhtnööride järgi ette täiesti isikliku etteaste kiirkallistusest serenaadini.

5. Sõbrannadega ilusalongi!

Kui Sinu viimase aja töögraafik on 6 päeva nädalas ja 10 tundi päevas, siis on ju selge, et sa pole oma parimaid sõbrannasid näinud juba terve kuu. Rääkimata sellest, millal viimati külastasid ilusalongi ja lasid enese eest kellelgi teisel hoolitseda. Kas poleks vahva sel juhul saada kaks asja ühe hoobiga - võtta oma parima sõbrannaga Sõbrapäeval ette näiteks maniküüri või pediküüri külastus?!?

6. Kui tahad romantilist õhkkonda, siis vali teater

Kutsu näiteks sõber mõnda head teatrietendust vaatama.

7. Lemmiksõbrale lemmikfilm lemmikkinos

Kui su sõber eelistab aga teatrile kino, siis võiks ju juba hommikul talle salapärase kulleriga saata 2 priipääset tema lemmikkinno, tema lemmikfilmi vaatama (juhul muidugi, kui ta pole seda veel näinud).

8. Alati on suurepärane kingitus üks hea raamat

Kui tunned oma sõpra hästi, siis sa kindlasti tead, mida talle meeldib lugeda ja mis raamatud tal juba olemas on. Et jalavaeva kokku hoida, on ju eriti lihtne tellida raamat interneti teel ja see paluda raamatukulleril saata õigel päeval ja kellaajal otse sõbrale koju või töö juurde.

9. Miks mitte minna ööklubisse?

Kui sina ja su sõber olete suured "jalakeerutajad"?, siis on kindlasti hea mõte vaadata üle, missuguseid Sõbrapäeva pidusid pakuvad erinevad ööklubid.

Et aga Sõbrapäeval peetud pidu tuleks kuidagi erilisem, kui tavaline nädalavahetuse pidu, siis võiksite te ju näiteks nalja pärast panna selga ühesugused riided; või osta poest südamekujulised kleepekad ja mõned neist endale põsele või õlavarrele kleepida;

10. Saada lilled kasvõi maailma teise otsa!

Tänapäeval pole mingi mure pidada head sõpra või kallimat meeles kauni lillekimbuga, elagu ta kas või maailma teises otsas. Kogu töö, alates lillede valikust kuni kohaletoimetamiseni, võib teie eest ära teha mõni lillekuller, tellija mureks jääb ainult maksmine. Kui tahad mõjuda veel romantilisemana, siis võid ju lausa lasta koos lilledega saata ka oma tehtud salmiga kaardi. Seega pole muud, kui kohe lilli tellima!

11. ühine söömaaeg linna kalleimas/uhkeimas/omapäraseimas restoranis

Võib ju esialgu tunduda tüüpiline ja "filmilik"? kutsuda oma parim sõber või kallim Sõbrapäeval restorani. Aga kas see ikka on nii väga tüüpiline? Millal sa viimati reserveerisid paar päeva enne üritust kohad restoranis ja kulutasid kolm tundi enda ilusamaks tegemiseks? Sõbrapäev on just see päev, kus võiks pisut oma rutiini muuta ja restorani külastust hakata juba planeerima paar päeva enne üritust: reserveerida laud, paluda lauale jätta lilleõis, kaart ja küünlad ...

...ja kui sina oma kaaslasega saabud, siis on juba sobiv õhkkond loodud.

Loodame, et said meie nõuannetest innustust ja ideid, kuidas Sõbrapäev enda, oma töökaaslaste ja sõprade jaoks meeldejäävaks muuta.Põnevat Sõbrapäeva!

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara