Kohvi ja suupistete serveerimine nõupidamisruumis

Lugeja küsib:Kuidas "ühe liigutusega" muuta nõupidamisteruum meeldivaks söögitoaks ja hetkeda välja võluda lihtsatest vahendites põnev eine, kuna sekretär/juhi abi peab olema valmis büroos pakkuma nii hommikukohvi koos lisanditega kui ka pika nõupidamise vahele kerget einet.


Vastus:

Sekretär/juhiabi tööülesanded on sätestatud ametijuhendis. Kui nimetatud dokumendis on kirjas , et sekretär peab täitma restorani kelneri kohustusi, siis peab ta seda tegema. Kindlasti peavad selleks olemas olema vajalikud tingimused ja võimalused.

üldjuhul serveerivad sekretärid nõupidamiste, konverentside või seminaride juurde kohvi või hoolitsevad büroos töötava kohvimasina täituvuse üle.

Ei soovitaks nõupidamisteruumi muuta "meeldivaks" söögitoaks. Nõupidamiste tehnika ja märkmepaberid/dokumendid takistavad sööginaudingu tekkimist.

Ärinõupidamiste ja seminaride korraldamisel planeeritakse programmis ärilõuna aeg. Ärilõuna ülesandeks on teha paus mõttetegevuses ja anda võimalus tekkinud teesidel settida.

Ärilõuna korraldatakse spetsiaalselt ettenähtud restoranis, kus on meeldiv interjöör ja hea toidu valik ning meeldiv teenindus. Ärilõunaks ei sobi gourmeenlikud restoranid, kus tegeletakse suuremal osal toitude degusteerimisega.


Kuidas pakkuda tegusamat sööki nõupidamiste vaheaegadel?

Nõupidamistel soovitan lisaks kohvile pakkuda konverentsivõileibu, suupisteid (soolaseid/magusaid), jooke.

Konverentsivõileivad on suuremad soolased võileivad, mida süüakse noa ja kahvliga. Enamasti serveeritakse sellised leivad kõrvalruumides. Võileibu ei tohiks iialgi serveerida töölauale!

Töölauale võib serveerida mineraalvee-lauavee, kohvitassid.

Kohvi serveerimine konverentsiruumi peaks toimuma märkamatult, mispeale nõupidamisel osalejad tunnevad enda kõrval meeldivat kohviaroomi ja imestavad selle tekkimise võimalikkuse üle

Osale arutelus

 • Inno Joonas

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara