Kas ballil sobib kanda rihmikkingi?

Lugeja küsib:

Kas ballil sobib kanda rihmikkingi, nii et varbad on näha või peavad olema kinnised kingad?

Vastus:
Ballikutsel on reeglina märge riietuse kohta, Eestis tavaliselt kas smoking või frakk, mõnikord ka tume ülikond. Daami riietus valitakse sellele vastavalt ning kingad omakorda selliselt, et need sobiksid valitud kleidiga.

Kinnised kingad on kahtlemata klassika ning seega on ka eksimisvõimalus väiksem. Kui siiski soovitakse kanda lahtisi kingi, tuleb kindlasti jälgida, et need sobiksid üldise stiiliga. Samuti tasub meeles pidada, et rihmikkingad ei jäta kahtlust, kas ja kui palju kandja on oma jalgade eest hoolitsenud.

Kokkuvõttes tuleks pidulikuks puhuks kingi valides lähtuda sellest, et need oleksid elegantsed, kõrge kontsaga, rõivastega sobivad toonis ning kandjale mugavad.

Külli EllerFrens Catering

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara