Milliseid ehteid sobib kanda piduliku vastuvõtu puhul?

Piduliku vastuvõtu puhul sobib kanda neid ehteid, mis sobivad teie poolt valitud riietuse ja samuti konkreetse sündmusega. Reegleid on siin raske kirja panna, kõik sõltub inimesest ja tema isiksusest ning stiilist. See, mis sobib ühele, ei pruugi sugugi olla sobilik teisele. Igal juhul jälgige, et teie riietus ja ehted moodustaksid stiililt terviku. Tavaliselt ei panda ka kokku moekunstniku poolt kavandatud originaalmudelit ja odavaid ehteid.

Samamoodi naljakalt võivad mõjuda hinnalised ehted ja odavast materjalist kleit. Siinkohal on enamasti õige ka soovitus "less is more"? ehk mida vähem seda parem. Samas on daame, kes suudavad välja kanda ka rikkaliku ehetevaliku. Vaadake endale peeglis otsa ja kui te endale meeldite, tunnete end hästi ja enesekindlalt, on kõik korras. Juhul, kui kõhklete, proovige uuesti. Ärge unustage vaatamast

Eesti ehtekunstnike kauneid töid ning samas ka vanaema ja ema ehtekarpi.

Julget katsetamist!

Tiina TÅ?atÅ?uaAS Frenswww.frens.eeTelefon Tallinnas 6 999 200Telefon Tartus 341 101e-post frens@frens.ee

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara