Kes hooldaks taimi büroos?

Tänapäeval kuuluvad toataimed, olgu nad elustaimed või kunstpuud, iga büroo sisekujunduse juurde.

Inimesed veedavad enamuse päevast kontoris nelja seina vahel ja tupsuke rohelist mõjub värskendavana.Vahel paneb sisearhitekt paika taimede asukoha, teinekord tundub peale mööbli paigaldust ja sissekolimist, et midagi on nagu puudu ja siis seatakse sammud aiandisse.

Taime ostes ei saa müüja alati aru vastava kontori valgus ja muudest tingimustest ning ilus taim võib poole aastaga surra. Sama puudutab hooldust - kui palju kasta, millist väetist kasutada jne, kõik see on igas büroos natuke erinev.

... algab uus töönädal ja jälle need lilled, kasta või ära kasta, ikka on nad kuidagi vildakad ja koledad..... direktor andis käsu muretseda kontorisse mõned toataimed, aga millised ja kust saab potid?... pool aastat tagasi ostetud uhke taim nõupidamiste ruumis hakkab kolletama?... taimed on ilusad ja jõudsalt kasvanud, nüüd on potid väikseks jäänud, kes nad ümber istutab?

... messiboks on vaja kujundada, effektne oleks kasutada taimi, lilleseadeid?

Kindlasti on igas büroos selliste muredega suuremal või vähemal määral kokku puututud.Lahendusi on mitmeid: abi saab toataimede raamatust, võib helistada aiandisse ja mõningat nõu saab ka sealt, kuid meie pakume komplektset teenust. Tuleme kohale, vaatame ruumid ja tingimused üle, pakume välja, millised taimed kuhu sobivad, teeme hinnapakkumise ja teostame kogu kontori haljastuse kohapeal mõne tunniga.Teenusena pakume ka olemasolevate taimede hooldusteenust, kas kord nädalas, kord kuus või vastavalt väljakutsele.

Osale arutelus

 • Jane Pappel

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara