Lilled vaasi stiilselt ja vaevata

Lühikese eaga lõikelilled on suhteliselt odav viis ergastada harjumuspärast töökeskkonda.

Vali huvitav vaas, pidades silmas uusi trende ja hooaja värve, kuid samas mitte unustades kontoriruumi värvilahendusi ja üldist stiililahendust.

Tänapäeva sisekujunduses on vaasid ja muud anumad väga tähtsal kohal, omandades vaat et suurema tähenduse kui neisse asetatud lilled. Viimased tuleks asetada uusi tehnikaid ja abivahendeid kasutades ikka hulgakaupa, kui juhtumisi vaas just ühele lillele pole ette nähtud.

Kindlasti peab silmas pidama seda, mis laadi tööd ruumis tehakse - kas seal istutakse või seistakse. Igal juhul ehtib reegel, et vaas lilledega ei tohi segada inimeste tööd ja liikumist, vaid peab sellele kaasa aitama. Seega on õige koha valik sama tähtis kui vaas ise. Valesti asetatud hinnaline vaas võib pimedas nurgas näida täiesti väärtusetu.

Järgmisena on vaja valida lilled või muu taimne materjal vaasi. Te ei eksi oma valikutes, kui lähtute aastaajast, lillede säilivusajast ja peate silmas lõhnasid, mida valitud materjalid võivad levitada. On kahetsusväärne, kui tõhus leping läheb vett vedama, kuna te valisite vaasi kange lõhnaga liiliad , mis partnerile tekitasid ägeda allergia.

Kindlasti pole mõtet kaunistada kibuvitsamarjadest seadega oma kabinetti nädalaiks, sest soojas vananeb mari kiiresti ja varsti leiate end lendleva kärbseparve seest.

ürituse puhul tuleks silmas pidada selle iseloomu. Mõnusal kollektiivi koosviibimisel on lubatud küll igasugused viljad, kaunad ja muu metsamaterjal, kuid kui teie kontorit külastab mõni oluline välispartner, tasuks veidi uurida selle maa kombeid ja tavasid ning igaks juhuks piirduda millegi konservatiivsemaga.

Abimaterjalid

Abimaterjalid lihtsustavad lillede seadmist vaasidesse ja annavad juurde dekoratiivsust. Abimaterjale võib leida lillepoodidest, aia- ja sisustuspoodidest ning keegi ei takista teil neid ka ise korjamast.

Nendeks võivad olla igasugu kivid ja kivikesed, klaasist kuulid ja killud, värvilised painduvad vitsad, kõrre- ja varretükid ja värviline oasis. Kaasa aitavad ka igasugused paelad, nöörid, traadid ja nende oskuslik kasutamine.

Et teie sätitud lilled hästi vastu peaks, soovitan igal juhul kasutada vees lahustuvat lillesäilituspulbrit, mis hoiab vee kaua puhtana. (Eeldan, et eelnevalt olete vette ulatuvatelt lillevartelt eemaldanud lehed ja muu, mis võiks vee kiirelt roiskuma ajada.) Veel võib lilli pihustada üle Clear Life"™iga nii 20 cm kauguselt, kuid olge ettevaatlikud sest, kõik lilled seda ei talu.

Lilled ja materjalid, mida kasutada sügisel

* daaliad, gladioolid, astrid, saialilled, kibuvitsamarjad, kõrvitsad, väikesed õunad

* konservatiivseks juhuks lõhnata liiliad, flamingod, kallad, gladioolid, lehtliilialehed, terashein

Osale arutelus

 • Janne Raud

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara