Jumestamise soovitused

Kaunis nahk, ühtlane ja klaar jume on aluseks heale enesetundele ning põhjaks pilkupüüdvale meigile.

Viimaste aastate meigitrendid on äärmiselt tolerantsed - moes on enamik toone ja lubatud ning isegi soovitatav on soojade ja külmade värvide segamine.

Sageli on nii, et aktiivsed ja liikuvad inimesed eelistavad end jumestades tagasihoidlikuks jääda. Seda tehakse juba ainuüksi praktilistel põhjustel, kuna meikimine hommikul, värvi eemaldamine enne trenni ning taas meikimine peale treenimist tundub tülikas ja aeganõudev. Siiski vajab igaüks meist vaheldust ja rutiinist vabanemist. Värvide maailm on äärmiselt vaheldusrikas ja katsetamiseks täiuslik, kusjuures palju mõjutab meie tujusid ka aastaaegade vaheldumine. Kevadel puhkeme õide ja otsime uudsust ning värvide küllust, sügisel pöördume tagasi turvalise ja klassikalise juurde.

Värvide valikul võiks lähtuda nii naha-, juuste, silmade kui ka riietuse põhitoonidest. Need jagunevad soojadeks ja külmadeks. Soojad värvid on kuldse alatooniga, külmad värvid sinaka alatooniga. Nii on näiteks roosa puhul soe lõhe- või virsikuroosa ja külm vaarikaroosa.

Kõige huvitavam on "mängida" silmadega. Silmad on meie hingepeegel ja paljud armastavad just silmi meigiga esile tõsta. Sobivad toonid leiate kui kasutate vastandvärve oma loomulikule silmavärvile - need rõhutavad kandja silmade värvi ja toovad esile kauni jume. Kindlasti soovitan kanda värvilist ripsmetuÅ?Å?, mis on kiireim ja odavaim viis oma välimust muuta!

Väike spikker toonivaliku hõlbustamiseks:


Pruunid silmad:
hallid, lillad, rohelised, kuldsed, hõbedased, roosad lauvärvid, lainerid ja ripsmetushid. Pruunide silmadega ei sobi pruunid toonid, need teevad vanemaks. Siniste toonide sobivus sõltub paljuski kandja julgusest ja väljakandmisoskusest, kuna silmade loomuliku värvi ja meigi vahel tekib suur kontrast.

Hallid silmad:

sinised, lillad, rohelised, pruunid, roosad, hõbedased lauvärvid, lainerid ja ripsmetushid. Soovitatavalt võiks toonid olla külmad. Vältida võiks kuldseid ja oranze värve ning nende alatoone.


Rohelised silmad:
lillad, pruunid, kuldsed, hallid, hõbedased, roosad, oranzid lauvärvid, lainerid ja ripsmetushid. Te olete kõige õnnelikumad inimesed, sest teile sobib peaaegu kõik. Vältima peaks vaid rohelist. Sinise puhul otsustab väljakandmisoskus.

Sinised silmad:
lillad, roosad, sinised, hallid, hõbedased lauvärvid, lainerid ja ripsmetushid. Siniste silmade puhul ei kehti reegel, et silmade loomuliku värviga sarnane meik ei sobi. Sinised silmad ja sinine laumeik on väga kaunis. Siniste silmadega tüdruk peaks vältima hoopis pruuni, sest see värv on raske ja rõhuv.

Olge julged ning katsetage erinevaid lahendusi!

Osale arutelus

 • Piret Birk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara