Moespikker - Südamlik sügis

Saabuva sügise märksõnaks on diskreetne luksus. Soositud on looduslikud, head materjalid ja kaunid asjad, mille väärtus kohe ei aeguks.

Retro on teemana kohal olnud juba pikka aega. Reeglina seostatakse mälestusi, hingelisust, romantikat moes ikka möödunud kümnendite ja stiiliteemade taaselustamisega. Need inimlikud asjad on lihtsalt tuttavad. Algavat sügist iseloomustab igatsus hingelise järele, kuid tüdimus kümnenditäpsest kordamisest.

Möödunud baasil luuakse uus ja modernne lahendus. Iseloomulik on ka inspiratsiooni ammutamine kaugemalt. Lähikümnendeist vilksatab viiteid 60-ndatele ja 70-ndatele. Moe-eeskujudeks pigem Marie Antoinette, Robin Hood, Aramis ja Lumekuninganna, kui mõni hiljutine ikoon.Muster, kangatöötlus ja kaunistus on jätkuvalt tähtsad, võimaldades lisada lihtsale tootele suuremat isikupära ja emotsionaalset väärtust. Näiteks on aktuaalsed plissee, lillemotiivid, harjatud pinnad, ületrükk - kõik, mis suudab lihtsalõikesile toote eriliseks ja ihaldusväärseks muuta.Etno, mis tähistas oma triumfi suvel, teiseneb pehmemaks, tundlikuks talvemuinasjutuks. Sügisel on inspiratsiooniks pigem põhi, kui lõuna. Siluett: sale ja loomulik vaheldumisi koheva ja kergega. Detail ja materjal on need, milles enim uudsust ja põnevust, vorm on enamasti lihtne ja vaba liigsest disainikoormast.

Värskust töömaailma

Olgugi, et mood juba mitmeid hooaegu järjest meid liialt piiravate trendijuhistega ei ahista, tõuseb algav sügis esile erilise isikupära armastusega. Omapärane stilistika, veidi ootamatu detail, huvitav ehe või lisand - see ei tee küll kedagi vähem tõsiseltvõetavaks, kuid annab tunnistust, et tõenäoliselt on tegu loova ja iseseisva isiksusega. Mulje, mille omanäolisemalt riietudes oma kolleegidele jätad, on seega igati soodne.

Mida kindlasti proovida

KLEIT

Kleit võib olla soe, Å?ikk ja ääretult asjalik rõivas ka argiseks tööpäevaks. Mugav ja kiire riietumine - pole mingit muret kombineerimisega, lihtsalt sobiv king kõrvale ja korras. Eriti armastatud kombinatsioon on kleit koos kampsuniga. Kleit elegantse jakiga on tuntud leedide klassika.

SEELIKPüKSID

Avara lõikega põlvini püksid ja üks uusimaid vorme moes. Enamasti on need heast ülikonnakangast ja lõikega, mis keha kaunimaks muudab. Moeasi, milles on koos seeliku naiselikkus ja pükste liikumisvabadus, pole ime, et see moepilti tagasi jõudis.

LüHIKE JAKK VÕLUVATE DETAILIDEGA

See on alanud sügise vaieldamatu lemmik. Tihti vööga, huvitatavate nööpidega, kaunistuste, tikandite, lipsukeste, armaste taskutega. Naiseliku kehakuju toob taljes jakk imekaunilt esile. Jaki pluss on kahtlemata ka see, et see annab kandjale konkreetse silueti, selged jooned aga sisendavad vestluskaaslasele alateadlikult usaldusväärsust ja stabiilsust.

EHTED PÄEVAL

Kuidas saada olemasolevale rõivale uus ilme? Ehted on parim idee! Kaelaehe, prossike või kaunistatud vöö, efekt on uskumatu. Väike ehe sobib asjalikku päeva sama valatult, nagu päikesekiir sügishommikusse, lubage endale ilu ja häid emotsioone!

Sügise moeteemad

Esmalt huvitab meie ilu hindavaid põhjamaa kaunitare alati see osa moest, milles tunda naiselikkust, ehtimist ja klassika uusi versioone. Ilu ja maitsekuse võidukäik moemaailmas jätkub. Kuid vabade hingede rõõmuks on suurem lõõgastunud hoiak stilistikas - uus Å?ikk ei ole enam nii kammitsetud ja valmis, kui mullusel talvel, nii siluett, kui stilistika on vabam ja viimistlematum. Märksõnadeks on peenetundelisus ja varjatud sõnumid. Romantilises tervikus võib näha õrnu ajaloolisi viiteid. Pikemad pikkused, seelikuservad on madalamal, kattes alati põlve; jakid ja püksisääred seevastu võivad olla ka lühemad. Sale, taljet markeeriv, kuid mitte liibuv joon. Kaunistamine on mõnus ja keegi ei hoia oma ilu varjul vaid pidupäevade jaoks.

Veelgi enam mängurõõmu pakub tahk trendikaardis, mida võib nimetada smart country. See on nagu maaelu lihtsus ja mõnu, mis segunenud linnaelu asjalikkuse ja korrektsusega. Inimlik ja looduslähedane, samas asjalikult läbimõeldud disainiga. Tulemus on paeluv ja kohanemisvõimeline sobides nii töisesse linnakeskkonda, kui sügisesele metsajalutusele. Traditsioonid ja kogemus, mis peituvad alati mängu taga, rahustavad tervikut. Huviorbiidis on klassikaline ja Å?ikk maaelu mõisas, ratsakostüümid ja jahiteema stilisatsioonid. Kudum on võtnud üle trikotaaži rolli garderoobis - kampsuneid, jakke ja muud pehmet ja armsat vardakunsti on tõeliselt palju! Ning kudumiga sobib suurepäraselt minna ka kontorisse. Folk on tänapäevane ja lihtsustatud, vihjates samuti sajanditepikkustele tavadele ja kogemustele.

Tänavuse talve kõige uuem joon on viited minimalismi taastulekule. Ehk teisisõnu - olgugi, et ehtimine, tikkimine ja kaunistamine on täna alles laineharjal, on lihtsus moe homne päev. Kui soovid olla kõigist ees, eelista avarust, puhtaid pindu, vaosthoitud gammat ja halli. Samas on tänane lihtsus alati rõhutatult naiselik ja figuuri rõhutav, ei mingit igavat uniseksi.Puhast tervikut tasub elavdada killukese glämmiga, natuke ilu ja ehteid on isikupära märk. Kerge nostalgia aga riputab siia-sinna pitsi, läiget või sokutab asjaliku jaki alla õhtumoest pärit udupeene pluusi. Hea valik on lihtne kleit koos naiselikult tillukese kapuutsiga jope või asjaliku jakiga.

Osale arutelus

 • Kristina Herodes

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara