Püsimeik Conture Make up meetodil - mugav lahendus tegusale naisele

Olgem ausad, kes meist ei tahaks tõusta hommikul voodist perfektse kulmukaarega, omada ka pärast suvist meresuplust laialivalgumatut silmameiki ja rääkimata sellest, et ei peaks alatasa taskupeeglisse piiludes huulepuna korrigeerima.

Kes vastasid jah - neile peaks järgnev kirjatükk huvi pakkuma.

Conture Make up on loomulikum, kui püsimeik

Ilusalongis Meribella töötava kosmeetiku Kairi sõnul tehakse Eestis nii tavalist püsimeiki, kui ka püsimeiki Conture Make up meetodil. Põhimõtteliselt on tegemist sarnaste protseduuridega, mille eesmärgiks on tagada pikajaline püsiv jumestus. Erisus seisneb vahendites ja tulemuse kvaliteedis. Kairi, kes ise pakub salongis mõlemat teenust ja on omal nahal nii püsimeigi kui Conture Make upi ära proovinud, julgeb kinnitada, et Conture Make up?´i puhul on tulemus loomulikum, kuna varjutamise ja hajutamise võimalused on suuremad. Ka traumeerib tavaline püsimeik veidi rohkem nahapinda, kuna nõelad on suuremad, kui Conture Make up?´i aparaadil.Tavaline püsimeik on seetõttu hinnalt ka mõnevõrra soodsam, kui Conture Make up meetodil tehtav pigmenteerimine. Kuna mõlema kohta kasutatakse valdavalt sõna "püsimeik", võib tekkida tunne, et mõnes salongis on see teenus oluliselt odavam kui teises. Tegelikkuses on need siiski erinevad asjad.


Huulekontuurist seksika sünnimärgini

Conture Make up?´i abil saab täiustada huulekontuuri ja hajutada sama värv ka huultele laiali. Kairi arvates on just täisulatuses varjutamine ilusa lõpptulemuse saamiseks oluline, sest muidu paistab silma vaid kontrastne triip. Kulmud kipuvad naistel jääma pideva kitkumise tagajärjel hõredaks ja ebaühtlaseks, selle vastu saab abi, tehes pigmenteerimise abil kulmukaare konkreetsemaks ja üldmulje tihedamaks.

Ka on võimalik silmalaugude rõhutamine tumeda joonega. See teeb silmad ilmekamaks ja hommikuse laineriga mässamise võib unustada. Kui kellegi peaks soov olema sarnaselt Cindy Crawfordile seksika sünnimärgi järele, siis see ei ole samuti probleem. Meik püsib näol 2-5 aastat, olenevalt nahatüübist.


Protseduur on valutu ja ohutu

Kairi kinnitab, et ükski tema klient ei ole valu tõttu protseduuri pooleli ega ära jätnud. Nahapind kaetakse eelnevalt tuimestava geeliga ja vajadusel lisatakse seda ka töö käigus, nii et klient tunneb vaid õrna kipitust. Värvid kantakse nahale spetsiaalse aparaadiga. Protseduur ise võtab aega kolm kuni neli tundi.

Alguses joonistatakse pliiatsiga jooned ette, et inimesel tekiks ettekujutus, mis juhtuma hakkab. Siis valitakse värvikaardilt sobivad värvid. Kairi sõnul on silmavärvidel peamiselt kaks põhitooni - tumepruun ja mustjas, kulmude ja huulte osas on aga värvigamma palju laiem. Tema kogemuse põhjal eestlane väga ekstreemsusi ei armasta, peamiselt valitakse võimalikult lähedane toon oma naturaalsele huulevärvile.

Kairi kinnitab, et kasutatavad värvid nahale ohutud. "Ostame värve otse Saksamaalt ja seal pööratakse kvaliteedile ja ohutusele väga suurt rõhku. Inimeste jaoks, kellel on õrn ja allergiline nahk on spetsiaalsed meditsiinilised värvid, aga nendegagi teeme enne käenaha peal väikese testi," räägib Kairi. Ka ütleb ta protseduuri olevat sobiliku prille kandvale ja tundlike silmadega inimestele, sest võrreldes igapäevase meikimisega, tekitab püsimeik ärritust oluliselt vähem.

Peale protseduuri

Pigmentatsioonijärgne kodune hooldus on väga oluline. Pärast püsimeigi tegemist tuleb 4-5 päeva jooksul paar korda päevas peale kanda spetsiaalset kreemi, mis salongist kaasa antakse. Sellest räägitakse täpsemalt ka protseduuri käigus.

Kindel reegel on see, et saun, kloorivesi, päike ja solaarium tuleb nädalaks-kaheks unustada, sest need takistavad värvi imendumist. Kirglikku suudlemist Kairi samuti ei soovita. Ka ei tasu pigmeteeritud kohtadel kasutada kosmeetikat.

Paistetust eriti ei esine, Kairi sõnul on pärast protseduuri ka otse peole mindud, aga silmade puhul võib järgmisel hommikul kerge turse esineda küll, mida aga kerge kompress kenasti leevendab. üldjuhul aga ei tohiks tavapärane elu ja tegemised häiritud saada.

Küll aga juhib Kairi tähelepanu sellele, et esialgu on toon 70% tumedam valitud värvist. "See võib natuke ära ehmatada, aga nelja-viie päeva pärast kukub värvikoorik maha ja tegelik toon tuleb ilusti esile."

Peale esimest protseduuri on võimalik kliendil minna ka tasuta kordusvastuvõtule, kus saab vajadusel täiendusi teha. Kui juhtub, et näiteks huuled ikka liiga tumedad-heledad tunduvad, siis saab vastavalt soovidele korrigeerida.

Püsimeik Conture Make up meetodil annab võimaluse end vabamalt ja mugavamalt tunda. Ei pea muretsema, kui õhtul meigi mahavõtmine ununeb, pärast treeninguid ja väheste unetundidega öödki on näolapp värske ja ilus vaadata - nii endale kui teistele.

Seega broneeri aeg konsultatsioonile ja muretu-meikimisevaba suvi ootab Sind!

Osale arutelus

 • Piret Birk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara