Nõupidamispaketid Helsingisse

SuperSeaCat kutsub Helsingisse tööd tegema!

Teame ju kõik, et tavapärasest töökeskkonnast eemal peetud nõupidamised või koosolekud annavad üldjuhul paremaid tulemusi.

Seetõttu pakubki SuperSeaCat võimalust viia koosolekulised nõu pidama Helsingisse - pisut meretuult pühib meelest tavapärase rutiini ja Helsingi tipphotellid tagavad teenuse kvaliteedi. Sõit Tallinnast Helsingisse võtab SuperSeaCat kiirlaevade pardal vaid 100 minutit, meie valitud Helsingi uued partnerhotellid Kämp ja Palace aga asuvad terminalist tõesti vaid väga lühikese jalutuskäigu kaugusel!

üks võimalik tore nõupidamise päev Helsingis* (First klass laeval ja pool päeva Kämp"™is):

* Kogunemine A-terminalis 07.00 * väljumine Tallinnast 07.45 * hommikusöök laeval First klassi salongis * saabumine Helsingisse 09.25, pääs esimestena maale * jalutuskäik terminalist Kämp hotelli ca 10 minutit * nõupidamine, konverentsiruumis puuviljad, vesi ja mahl ning Kämp Mint * kell 11.30 kohvipaus magusa või soolasega * nõupidamine * kell 13.45 lõuna * vaba aeg Helsingiga tutvumiseks * tagasisõit 16.40 laevaga First klassis, õhtusöök First klassi salongis

* saabumine Tallinnasse 18.20, pääs esimestena maale

Maksumus ühe inimese kohta 2340 krooni.

Päev Helsingis Seacat klassis*

* Kogunemine A-terminalis 07.00 * väljumine Tallinnast 07.45 * saabumine Helsingisse 09.25 * jalutuskäik terminalist Kämp hotelli ca 10 minutit * nõupidamine, konverentsiruumis puuviljad, vesi ja mahl ning Kämp Mint * kell 11.30 kohvipaus magusa või soolasega * nõupidamine * kell 13.45 lõuna * vaba aeg Helsingiga tutvumiseks * tagasisõit 16.40 laevaga

* saabumine Tallinnasse 18.20

Maksumus ühe inimese kohta 1560 krooni.

Sõites SeaCat klassis, ei kuulu hinna sisse toitlustamine laeval, First klassi salongi kasutamine ning pääs esimesena maale.

* Antud päevakava on illustratiivne; nii mineku kui tuleku aegasid saab muuta ning konverentsi võib poole päeva asemel võtta lausa terveks päevaks.

Hotell Kämp

- see on Helsingi ja kogu Soome hotellinduse au ja uhkus. Eelmisel aastal sai hotell taas mitmete nimekate auhindadega pärjatud - World Travel Award kui Soome parim hotell, CNBC European Business lehe 12. koht Euroopa 20 parima hotelli seast jne.Seetõttu julgeme nüüd kindlalt pakkuda selle suurepärase hotelli konverentsiteenuseid ka SuperSeaCat"™i reisijatele!

Oma pika ja väärika ajaloo ning lihtsalt suurepärase asukohaga Esplanadel pakub Kämp kindlasti väga mõnusat ja efektiivset koosoleku pidamise kohta koos väikeste hellitustega oma võrratu köögi poolt!!!

Paketti kuulub vastavalt valikule kas hommikusöök või lõuna ja lisaks üks kohvipaus magusa või soolasega ning konverentsiruumi kasutus 4 tunni jooksul (koos nõupidamise pidamiseks vajalike tehniliste vahenditega).

Konverentsiruumis on päeva jooksul saadaval ka puuviljad, vesi ja mahl ning Kämp Mints.

Konverentsilõuna on lauda teenindusega lõuna (valikud allpool), alates 20 inimese rühmadest võimalik ka bufeelõuna. Konverentsipaketti saab broneerida min. 8 inimesele.

Konverentsipaketi hind koos edasi-tagasi laevareisiga teatud väljumistel 1560 krooni / inimene SeaCat klassis ja 2340 krooni / inimene First klassis.

Pakett Maria Kämp - terve päev

Paketti kuulub hommikukohv ja võileib (näiteks võileib külmsuitsulõhe ja oliividega), lõuna ja pärastlõunal kohvipaus koos koogiga (soovitame näiteks aprikoosikooki) ning mõistagi konverentsiruumi kasutus 8 tunni jooksul (koos nõupidamise pidamiseks vajalike tehniliste vahenditega).

Konverentsiruumis on päeva jooksul saadaval ka puuviljad, vesi ja mahl ning Kämp Mints.

Konverentsilõuna on lauda teenindusega lõuna (valikud allpool), alates 20 inimese rühmadest võimalik ka bufeelõuna.

Konverentsipaketti saab broneerida min. 8 inimesele.

Konverentsipaketi hind koos edasi-tagasi laevareisiga teatud väljumistel 1790 krooni / inimene SeaCat klassis ja 2570 krooni / inimene First klassis.

Lõunavalikud:

Business Lunch valik:Grillitud lõhe avokaadogaGrillitud härja liha artiÅ?okkide ja ploomtomatitegaPiimaÅ?okolaadi mousse laimikreemi ja mooniseemnetegaBoardroom Lunch valik:Vasikapastrami ja puraviku cremeKüpsetatud forell basiilikukastmesTiramisu IsabellaSeasonal Lunch valik:

Hooaja parimad palad peakokk Marko Laine valituina. Menüüs võib roogasid olla sparglist ulukilihani - mida parasjagu kehtiv aastaaeg parimana pakub!

Hotell Palace
- otse SuperSeaCat"™i sadama vastas paiknev väärikas hotell on Helsingis tuntud ennekõike oma heade koosolekuruumide ja gourmet köögi poolest, nüüd on ka Teil võimalus sellega tutvuda ja osa saada Palace"™i koosolekupaketist! Lisaks tuleb kindlasti mainida, et kui Kämp hotell lööb pahviks oma luksuslikkusega, siis Helsingi olümpia-aastal valminud Palace on säilitanud oma viiekümnendate aastate põneva modernistliku õhkkonna.

Palace Gourmet

Terve päeva konverentsipakett sisaldab hommikukohvi ja soolast kohvikõrvast, puuvilju ja jäävett nõupidamisteruumis, lõunat hotell Palace"™is, kohvipausi pärastlõunal koos magusa kohvikõrvasega ja konverentsiruumi kasutust koos vajalike tehniliste vahenditega.

Konverentsipaketti saab broneerida min. 8 inimesele.

Konverentsipaketi hind koos edasi-tagasi laevareisiga teatud väljumistel 1590 krooni / inimene SeaCat klassis ja 2370 krooni / inimene First klassis.

Lisainfo ja broneerimine SuperSeaCat'i rühma- ja äriklientuuri osakonnas tel. 610 0002 või groups.tallinn@superseacat.com

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara