Ettevõtlusega edukaks

Paljud inimesed hindavad kindlast sissetulekust kõrgemalt vabadust, vastutust ja paindlikkust, mis kaasneb ettevõtlusega - töökohtade loomise, loova lähenemisega väljakutsetele ja uudsete lahenduste pakkumisega. Kui Sina oled üks nendest ettevõtlikest inimestest, kellel on tahe, kuid vajad tuge enda äriidee käivitamisel, siis ettevõtlusinkubaator võib olla õige koht Sinule!Tallinna ülemiste ja Kopli ettevõtlusinkubaatorid pakuvad lisaks möbleeritud ja arvutiga varustatud bürooruumidele mitmekülgset teenustepaketti, mis toetab just alustavat ettevõtjat. Juriidiliste ja raamatupidamisalaste konsultatsioonide kõrval saab Kopli ja ülemiste inkubaatorist ka laiapõhjalise alustava ettevõtja koolituse. Inkubaatori abiga koostatakse esialgsest äriideest juba rakendatav äriplaan.

Inkubaatorite teenuseid kasutavad ettevõtted saavad igas kvartalis enda töötajate täiendkoolitamiseks koolitustoetust, millega on võimalik finantseerida seminaridel ja konverentsidel osalemist, samuti koolitusi ja konsultatsioone. Igakuised hommikuseminarid kajastavad aktuaalset ettevõtluskeskkonda puudutavat teemaderingi. Ulatuslik rahvusvaheline kontaktvõrgustik võimaldab kiiresti laieneda Eestist välja ja ambitsioonikaimatel enda teenuse/tootega maailma vallutada.

Eelnev on vaid osa Kopli ja ülemiste inkubaatorite teenustepaketist. Kõigi nende ja paljude teiste võimalustega saab lähemalt tutvuda

avatud uste päevadel 7. ja 14. veebruaril, kell 10.00-16.00 aadressidel Kopli 98 (III korrus) ja Suur-Sõjamäe 10a (soklikorrus).

Inkubaatorisse kandideerimiseks ootame taotlusi kuni 15. veebruarini 2008.

Inkubaatorisse taotlemise kord ja vormid on kättesaadavad

www.inkubaator.ee

, kohapeal abistame taotlusvormi täitmisel ja äriidee esmasel analüüsil. Vaata veel:

blog.inkubaator.ee

Osale arutelus

 • Annika Jõks

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara