Reval Inn Hotell

Kas teadsite, et Tallinna kesklinnas võib hea õnne korral leida hotelli, kus toa hind on 300 krooni? Just, nii see on. Sadama lähedal asuvas Reval Inn hotellis on see täiesti võimalik. See hotell on oma taskukohaste hindade, minimalistliku ( lihtsa) joone ja supigalerii poolest tuntud.1999 aastal ehitatud kahetärni turismiklassi hotell on tegevjuhi Kaja Proosi sõnul end algusest peale propageerinud kui lihtsa, säästva ja soodsa elustiili jälgijat. ütlus

"less is more"?

sobib oivaliselt kirjeldamaks Reval Inn hotelli.

Toad

Reval Inn hotellis on 163 kahest, nii

twin

- kui

double

-tüüpi tuba. Toad on sarnased - sisustus on stiilselt minimalistlik, igas toas duśśiga vannituba.

Lisaks on olemas liikumispuuetega kliendile kohaldatud ning allergikute toad. 16 tuba on natuke suuremad ning nende interjööris on mugavuse lisamiseks sohvad. Sellised toad on väga populaarsed just lastega perede hulgas.

 

Säästlik ja lihtne

Hotell on tegevjuhi Kaja Proosi sõnul võib kõhklemata öelda, et Reval Innis on Tallinna parimad hinnad. Seda eriti interneti teel broneerimisel- mida vähem inimtööjõudu tubade broneerimisel kasutatakse, seda soodsam on hind. Järjest rohkem reklaamitakse

online
broneerimist. Väga head hinnad on seotud on paindlikud ja muutuvad pidevalt, tasub alati vaadata toa hinda kodulehel www.revalinn.com

Seminariruumid

Reval Innis on kaks seminariruumi, mõlemad on soodsa hinnaga ning vägagi nõutud. Esimesse mahub teatristiilis nõupidamisele 50-55 inimest. See seminariruum on populaarne, sest hotell on hea juurdepääsuga ja klientidele on parkimine tasuta, samuti on võimalik osalejatel saada toitlustust päevasupi näol.

Teine seminariruum mahutab samapalju rahvast- lisaboonusena on ruum hubasem, siin on sohvad ning privaatsem miljöö. Selles ruumis kogunevad mitmed klubid, peetakse nii ärikohtumisi, sünnipäevi kui ka muid koosviibimisi.

  

     

Supigalerii

Hotelli rajamisega loodi ka uudne supigalerii. Algul natuke visalt populaarsust kogunud ettevõtmine on praegu iga päev klientide tänu teeniv. Supigalerii "fenomen"? seisneb menüüs, milles on kuus erinevat suppi, neist üks magusasõpradele. Juurde pakutakse sooje kukleid, mille menus pole vaja kaheldagi. Kassas tuleb maksta vaid 60 krooni (Reval Hotels?´i kliendikaardi omanikel 52 krooni) ja selle eest saab süüa, palju jaksab. Püsiklientide hulgas on nii noori, üliõpilasi kui ümberkaudsete firmade töötajaid. Supigalerii on avatud kella 12.00st kuni 19.00ni. Võimalik on ka sööki kaasa tellida, kui väga kiire juhtub olema.

Hotelli kodulehel on võimalik liituda "supilistiga"?- igal esmaspäeval saavad üle tuhande püsikliendi nädala menüü, et siis sobiva valiku puhul just Reval Inni lõunatama minna. Kord kuus on rahvast eriti palju- siis pakutakse magusa supi asemel pannkooke.

  

Hotelli kliendid eelistavad ka hea meelega koduse köögi poolest tuntud

a?´la carte
einet. Toitlustust pakutakse ka sellistele klientidele, kes otseselt hotellis ei ööbi, nagu näiteks otse laevalt tulnud gruppidele. Sööma mahub korraga 120 külastajat, vajadusel saab lisaks avada ka 50 kohta nõupidamiste ruumis. Menüü vahetub kaks korda aastas, küsitluslehtedega uuritakse ka klientide arvamust

Külastajad - hotell kohalikele eestlastele

Remont kodus? Reval Inn hotell pakub soodsat pikemaperioodilist majutust ka neile, kel kodus remont pooleli - lihtne ja mugav, ei pea hoolitsema hommikusöögi ja toa koristuse eest sel ajal.

Pole üllatav, et külastajate rahvuste esikohal on meie põhjanaabrid soomlased. Küll aga on meeldiv tõdeda, et teisel kohal on eestlased. Enam ei ööbita sugulaste juures, vaid eelistatakse soodsa hinnaga privaatsust hotellis. Kui elad linnast eemal ja soovid hilisõhtuid veeta linnas, külastada kontserti, teatrit või muud meelelahutusüritusi, on soodne öömaja kesklinnas olemas. Peale keskööd on tubade olemasolul majutuse hind miinus 50 %. Samuti on Reval Inn hotell väga soositud lastega perede hulgas- toad on piisavalt suured, lastele on esimesel korrusel oma mängunurk, on võimalik kasutada internetti ja süüa soodsa hinnaga. Võib julgelt öelda, et Reval Inni külastaja on säästliku elustiiliga klient.

Lisateenused

Lisaks eelpool tutvustatud teenustele on Reval Inn hotellis veel pakihoid, 60 kohaga parkla, hoiulaekad, postkaartide ja esmatarbekaupade müük, ekskursioonide müük, arvutinurk ning tasuta WIFI levi kogu hotellis. Pealegi on hotellis viibimine turvaline- kuigi registratuuris on kogu aeg keegi olemas, siis õhtu edenedes suletakse välisuks ning sealt saab sisse juba kas oma kaardiga või siis uksekella andes. Personal on väiksearvuline, kokkuhoidev ning operatiivne- ka see on üks näitaja, et hotelli deviisiks on lihtsus ning operatiivsus.

Osale arutelus

 • Evelin Org

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara