Figuurimeelitaja. Kleidid

Laiad käsivarred

Meil on justkui terasest käsivarred, kuid mida teha, kui ihu ei tee nendega koostööd? Ei ole mingit mõtet lihtsalt loota, et lodevad käsivarred kaovad- kui võimlemine ei aita, siis lihtsalt peida nad.

Parim suvekleit

Ilma varrukateta on

out

, nagu sa juba mõistad. Ka rihmadeta või peenikeste õlapaeltega kleit ei tule sulle kasuks. Suvel on muidugi raske midagi pikka kanda, kuid kui valid õhulise ja külma materjali, ei ole pikad varrukad sugugi koormavad.

Tegelik trikk on leida õiged lehvivad varrukad. Ära karda sealjuures väikest liialdust. Mida laiem on kätis ja lainjas profiil, seda peenikesem paistab ülakäsi. Asja võib loovaks muuta ka mustriga, kuid vali kindlasti kas väike või keskmine suurus.

ümar kõht

Parim kleit

Vale materjal võib muuta su elu põrguks enne, kui jõuad koju riideid vahetama. Kõik, mis liibub või hoiab keha ümber (nt polüester) rõhutab iga kühmu ja volti. Jäta sellised kleidid mängust välja.

Kuid enne, kui paned meeleheitest põlvini kampsuni selga, uuri ka kaheosalisi kleidikomplekte. Vali pluus, millel on ümar kaelus või V-lõige, mis ulatub kõhuni ja sobita see kas A-kujulise või "sekretäriseelikuga". Nii saad enda keha jaoks hea kombinatsiooni. Keskosa ehk kõhu jaotamine tuleb plussiks. Samuti sobib sulle avar kuid samas kehasse istuv kleit, sest saad selle lõdvalt kinni siduda piirkonnast, mida soovid varjata.

Teine võimalus on madalapuusaline kleit, mis pöörab tähelepanu puusadele. Selle juures pead jälgima materjali.

Suur tagumik

Parim kleit

Ei mingeid liibuvaid materjale, ei midagi, mis toob esile su suurima koha või ulatub täpselt sinnamaani ja viib tasakaalust välja kas õlad või jalgade alaosa, mis peab vastukaaluks olema su puusade ja tagumiku laiusele. Kuna kleidi abil on raske pahkluude vahele laiust lisada, tuleb keskenduda kaelajoonele ja sellele, kuidas see su õlgu mõjutab.

Peenikesed paelad ei tule kõne alla, sest need ei aita sul luua tugevat õlajoont, mida soovid. V-kaelus ei tee paha juhul, kui sul on õige lõhestus, kuid see ei lahenda ka probleemi. Sa vajad kaelust, mille joon jookseks horisontaalselt üle rinna või rangluu. See paneb automaatselt õlad välja hüppama.

Kui selline kaelus sulle ei sobi, pane rõhku alumise poole vähendamisele, leides kleit, mis katab keha alaosa. See peaks olema ümber keha kõige peenemast kohast, kas taljest või lihtsalt rinna alt ning sealt sujuvalt alla voolama.

Sama reegel kehtib ka T-särkide ja sviitrite puhul: sobivad kaelused, mis tõstavad esile õlgade laiust ja miski ei ole hea, mis lõppeb täpselt su kõige laiemas kohas.

Poisilik figuur Parim kleitVali kehasse töödeldud kleit, mis on muidugi üleüldine figuurimeelitaja. Pööra tähelepanu mustri ja värvi valikule. Ära vali midagi jäika, eksperimenteeri järskude värvide või väiekse mustriga õrnal materjalil. Mida rohkem kleit kehasse istub, seda rohkem lisab ta kurve. V-kaelus lisab keskosale sügavust ning mustrid ja erksad värvid loovad illusioone kurvidest sinna, kus nad on väga tagasihoidlikud.

Võid saada seksika kleidi ka laia ümara kaeluse ja peenikeste õlapaeltega, kuid vaata, et see lõppeks põlve kohal või põlvepiirkonnas.

Lisaks veel: ülieriliste õhtute jaoks ära karda investeerida modernsesse korsetti. Kõlab küll imelikult, kuid on olemas viise, kuidas tõmmata talje vormi ja pingule minestamata. Vähemalt üheks õhtuks.

Parim kleit

Ilma kahtlusetagi sobib sulle ümber talje hoidev kleit. See loob V-kuju, mida tahad, et eristada rindu ning sellega on hea eputada, et oled peene pihaga. Rikkaliku (kuid mitte ülekaaluka) dekoltee varjus näib talje peenem. Kui sul ei ole sellist pihta, mine laialõikelise ümarkaeluse ja kolmveerand varrukate peale. See sobib imehästi su ülemisele osale ja varjab samas keskosa. Võid kanda ka trükistega kleite, kuid katsu vaadata, et need oleksid pisikesed. Sa ei vaja suuri lillekompositsioone üle kogu rinnapiirkonna. Jäta asi väikeseks ja lihtsaks ning sa suudad selle välja kanda.

Parim kleit

Igasugune A-kujuline kleit või seelik näeb sinu seljas väga hea välja, eriti kui ta ulatub põlvedeni ja kui kannad sellega koos superseksikaid piklikke või kontsaga kingi (rihmad pahkluudel ei ole lubatud). Voolava A-kuju poolt tekitatud jooned on täiuslikud, et muuta su alumine osa visuaalselt pikemaks. ülemise osa jaoks sobib pigem ümar kaelus kui sügav V-kuju. Kui suudad leida piha ümber hoidva kleidi mõõduka V-kaelusega, siis on tulemus hea! Tegelikult peaks kleit hoidma ümber natuke kõrgema, kui tavaline vöökoht. See annab välimuse, et su jalad hakkavad kõrgemalt pihta kui tegelikult. Sa võid särada ka kenas printsessi lõikes, mis ümbritseb pihta (mine nii kõrgele kui võimalik) ja langeb seejärel lihtsalt ja sujuvalt alla. Monokroomne värv annab juurde kiitsakat välimust. Tähtis on muuta silma jaoks sujuv kooslus kingadest aksessuaarideni. Ära lase järskudel värvimuutustel silma riivata.

Parim kleit

Siin on saladus, et vältida lühikeste jalgade unenägu: ära kanna midagi, mis hoiab tagumikust pingul. Kenasti ümardatud tagumikul ei ole muidugi midagi viga, kuid siis küll, kui püksid ei kata korralikult kogu tagumikku, nagu on vahel näha lühikeste jalgadega inimestel. Sa tahad ju luua illusiooni pikkusest. Kleiti ei ole eriti raske valida. Keskendu vöökohale. Kleit, mis ümbritseb kogu taljet ja koondub ka rinna all ning langeb siis õrnalt alla, et katta ülejäänud keha, on perfektne. Pikk lõige on sinu jaoks parem kui lühike. Ja ka monokroomsuse reegel: kleit, sukad ja kingad kõik ühes toonis. Kui soovid kõrgemat äärist, lõpeta see kergelt põlve kohal A-kujulise seelikuga. Kombineeritult paraja kõrgusega kontsaga, on see look väga tabav! Kandes kostüüme, mängi pikkustega. Pikem jakk lühema seelikuga ja vastupidi.

Uskumatu, et sellisel väikesel detailil võib olla nii suur mõju kogu keha väljanägemisele. See on imelik, kuid tõsi: lühike kael võib saboteerida iga kehatüüpi. Ei ole mingit võimalust, kuidas saada kaela pikaks, kuid sa võid teised ära petta õigete riidevalikutega.

Parim kleit

Ära lase kaelamuredel domineerida sinu kleidivalikus. See on küll teemaks, kuid sa pead leidma eelkõige kleidi, mis istub su kogu kehatüübile ja on õige kaelusega. Kui valid halva kleidi sobiva kaelusega, siis kokkuvõttes ei ole tulemus hea. Kui oled jõudnud selgusele, milline on sulle sobiv kleidi kuju, pikkus ja suurus, hakka valikuid kaeluse järgi vähendama. Kõrged ja liibuvad kaelused on sinu jaoks küll out. Kui vajad siiski kaelust, vali selline, mis on tagant kõrgem ja eestpoolt lõtv, lopendav. Väldi kaeluseid, kui need just ei allu antud kujule. Muidu sobivad sulle avarad ümarkaelused või sügavad V-kaelused. Need lasevad su ihul end vabana näidata lõuast õlgadeni. Need on sinu võlusõnad. Neid kaelusereegleid saad aksutada ka jakkide puhul.

Parim kleit

Sa oled balli esikaunitar igasuguses kleidis, mis on kokku kroogitud rinna alt ja langeb sealt pikalt alla. Madalalõikelise kaelusega, ümber piha hoidev kleit, mis langeb põrandale sinu peeneimast kohast, ei lase silmal näha lühikest kereosa. Kanna ka kontsi, et oleksid sealjuures mõni cm pikem. Kui otsid midagi klassikalisemat või rohkem ametlikku, proovi ümber mähitavat kleiti, mis hoiaks lõdvemalt ümber kõhu, mitte aga sellist, mis kinnitub või koondub puusa kohal. Kui sellel on V-kaelus ja kleit võimaldab sul siduda teda just natuke allpool tavalist vöökohta, on tulemus väga hea. Sa näed kohe erinevust, kui selle selga paned. Teine võimalus on õlapaelteta või 20. saj alguse stiilis kleit, millel on peenikesed õlarihmad, sirgelõikeline kaelus ja ilus põlvedeni ulatuv ääris. Kumbki neist ei lõika taljesse, niiet saad lasta sel kurvid katta ja lõppeda keset reit, või kui eelistad, siis põlvedeni või hoopis pahkluuni ulatuv. See laseb sul näidata ihu, kuid katab kereosa.

Parim kleit

Siin võid sa tõesti lüüa punast vaipa! Sinu parimatel kleitidel hakkab olema üks või kaks sarnast asja: superlõige ja mõni üllatusdetail, mis lisab seksikust kaelust suurendamata. Võibolla oled sa lustlik väikeserinnaline naine, kellele meeldib näidata, mida tal on. Seljuhul otsi kõrge kaelus, eelistatult varrukateta ning särav, sensuaalne materjal, mis paistab ehk kergelt läbi. Kuna väikeserinnalised naised saavad tihti ka ilma rinnahoidjata hakkama, siis võivad õhukesed materjalid nende peal kuumalt istuda. Näita ihu, kus võimalik- õlad, käsivarred, selg- ning leia kleit, mis rõhutab seda, mida pead oma parimaks omaduseks. Väga julged võivad minna superseksika avara kaeluse peale, mis ulatub peaaegu nabani, täpselt nagu Hilary Swank"™ile meeldib kanda. Kui oled õnnistatud tema kehaga, paljasta selg kuni tagumikuni. Vaata, et väldid peenikesi õlapaelu- sa tahad tugevat kaelust, et rõhutada oma vapustavaid õlgu, näiteks. Too fookus parimale osale kehast ja lase rinnapiirkonnal võtta tagaistet.

Nagu enamus meist, ei sündinud sa peenikeste koibadega? Pole viga, elus on hullemaidki asju. Kui väldid lihtsaid stiilivigu ei pea keegi teadma. Sa võid olla väga seksikas õiges kleidis, kuid vali õige materjal. Kootud või sooniline kangas ei ole just parim panus. Sulle sobivad hõljuvad ja loorjad kleidid, mis libisevad üle jalgade ja langevad kas põlvedeni või alla pahkluude. Looklev, ebatasane ääris (võib öelda ka sakiline ääris, mis tõuseb ja langeb, kuid ei ulatu sääremarjast liiga kõrgele) võib samuti olla fantastiline senikaua, kui sul on jalas õiged kingad.

Pead rõhku panema ülemisele osale. Vaata, et see paljastaks pisut ihu ja on lõikega, mis rõhutab su misiganes parimat kehaomadust- dekoltee, pikk kael, ilusad õlad. See peaks tõstma esile kõik su ülemise osa väärtused kattes samal ajal alumist osa. Kui vajad midagi klassikalisemat, siis vaata et sobitad sukad, kleidi ja kingad. Need ei pea täpselt toon-toonis olema, kuid sa ei tahaks ju olla tabatud tumedate kingade ja heledatooniliste rõivastega või siis vastupidi. Suvel on lilled ja muud trükised (väikese või keskmise suurusega) sinu jaoks hea valik, sest nad kohtuvad kui õhulisus ja valgus.

ütle seda valjult ja uhkelt: sa oled jõuliste õlgadega beib! Paljud naised ja mehed sureksid nende õlgade nimel, mis loomulikust annavad sulle enesekindlust ja autoriteeti. Siin on nõuandeid, kuidas täiendada oma repertuaari.

Parim kleit

Sinu puhul on tähtis see, kuidas kleit ripub. Kui see langeb otse õlgadelt maha, siis jätab ta talje vahele ja rõhutab liialt jalgu, muutes sind laiaõlaliseks pulgaks. Paha, paha. Kui võimalik vali varrukateta kleit, mille õlapaelad on vähemalt 3 cm laiad ja millel on kas väike ümarkaelus või V-kaelus.

Kleit ei pea piha ümber liibuma- tegelikult ei tahagi sa, et saavutaksid liiga kurvika figuuri, sest kui keskkoht näib peenike, juhtub õlgadega vastupidine. Peaksid leidma midagi alumise osa jaoks. Otsi kerget A-lõiget, et kleit liiguks õigesse raami. Lai allääris kenade detailidega on kindel pluss.

Osale arutelus

 • Anett Saarso

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara