8.08.2008

Tänasele kuupäevale omistatakse maagilist tähendust, otsitakse peidetud vihjeid ja salasõnumit. Eesti ainsa numeroloogi Milvi Kopluse sõnul, kestab üks numeroloogiline tsükkel 9 päeva ehk siis 9 päeva pärast tuleb samasuguse võnkega päev, ainult Kuu seis on erinev. Nii et ausalt öelda midagi müstilist sellistes kuupäevades ei ole.

Ilmselt see põhjus, miks paljud soovivad abielluda just 8.08. 2008 või 7.07. 2007 või 6.06.2006 on selles, et siis ei lähe meestel pulma-aastapäev nii kergesti meelest. Proua Milvi sõnul on praegu kuu kasvav ja seetõttu soodne aeg abielu sõlmimiseks, kuid hoiatab samas, et täna sõlmitud liit võib põhineda materiaalsetel huvidel.

Proua Milvi sõnul on august oma olemuselt selline kuu, mis kannab endas pingeid ja raskusi. August annab võnke, et midagi võib lõpule jõuda. Tänane päev mõjutab tugevasti meie materiaalset suhtumist, on seotud eduga ja ebaeduga, viib meid materiaalsuse lainele. 8 on lõpmatuse ja pingete number, mis soodustab meelemürkide tarbimise iha. Milvi Koplus manitseb meid tänasel päeval olema ettevaatlik. Kuid need, kes ei tee halbu tegusid ja ei hau kurje plaane, ei pea täna küll pelgama, midagi fataalset numbrid tänaseks ei ennusta. Vastuoluline päev, aga mitte halb. Ainult süüa võiks täna rohkem süsivesikuid sisaldavaid juur- ja puuvilju nagu porgandid, peedid, viinamarjad, ploomid, õunad.

Augustis on teinegi tore kuupäev: 20.08.2008, Milvi Kopluse sõnul on see väga hea võnkega päev, paremgi kui 8. august.

Mis on numeroloogia?

Juba ammustest aegadest on inimesed numbritele omistanud maagilist tähendust, numbrite taga on otsitud varjatud sõnumit (näiteks kabalistika), mitmed iidsed kultuurid on uskunud, et numbrid mõjutavad inimest, tema igapäevast elu ja saatust. Numeroloogiaga tegeldi juba muisteses Hiinas, Egiptuses ja Indias.

Numeroolgia väidab, et numbrite abil me väljendame kosmilist liikumist, võnkeid. Kosmos koosneb tillukestest osakestest, mis kõik liiguvad ja igal osal on oma energia. Kõik need osakesed, mis tiirlevad ümber maakera mõjutavad meid, meie mõtteid ja tegusid. Suured taevakehad nagu Jupiter, Saturn ja ka Kuu mõjutavad nende väikeste osakeste liikumist ja seeläbi meidki. On päevade, kuude ja aastate võnked. Käesoleva aasta võnge on 1, see on energiat ja muutusi andev number, nii heas kui ka halvas mõttes.

Miks numeroloogia?

Meil on elus aastaid, kuid ja päevi, kus tundub, et ükski asi ei laabu, ainult takistused, kuid äkki hakkab kõik justkui sujuma. See on seotud kosmiliste võngetega, on aegu, mil kosmos on kinni meie ees ja pole mõtet üritadagi. Need ajad tuleb ära tunnetada ja siin on numeroloogiast palju abi. Numeroloogia ja horoskoobid annavad tuge inimeste ja olukordade mõistmiseks, miks mõni on väga järsk, agressiivne, mõni talub üksindust, teine mitte, see ei tule isekusest vaid isiksuse eripärast, räägib Milvi. Näiteks sünnikuupäev 9 annab tohutu jõu ja viha, sel kuupäeval sündinud satuvad kergesti konfliktidesse. Kuid samas võib sinu tähtkuju neid omadusi pehmendada. Seosed aitavad meil oma lähedasi paremini mõista, näiteks vähi ja sõnni puhul on hea teada, et neile on vaja anda aega mõtte seedimiseks. Laste kasvatamisel on hea teada numeroloogilist tausta, mõistad paremini käitumise motiive, oskad austada teise poole vajadust. Meie isiksuse omadused onsellised juba sünnist saati, kasvatusega saab inimest suunata ja mõjutada, kuid põhilised iseloomuomadused on juba sündides olemas. Iga numbri piires on oma positiivsed ja negatiivsed variandid, meie asi on valikud teha. Proua Milvi usub, et mingi ettemääratus on siiski olemas. Numeroloogia aitab ehk valikutes selgusele saada, aitab otsustada. Milvi rõhutab, et kõike tuleb vaadata tervikuna, nii numeroloogiat horoskoopi kui ka nime mõju ja tervikpildi kokkupanemine on lähedane loomingule, see on interpretatsioon. KaitseingelMilvi Koplus räägib ka sellest, et osadel meist on kosmose poolt antud kaitseingel. Kaitseingli olemasolu on väga võrratu. Kui näiteks toimub autoavarii ja üks sõitjatest saab surma, teine mitte, siis võib oletada, et sel, kes ellu jäi on kaitseingel. Milvi on seda tagantjärgi osade juhtumite puhul huvi pärast kontrollinud ja see on paika pidanud.

Numbrid aitavad mõista sedagi, miks ühel on elus kõik hästi:tervis, toetav pere ja kodu, materiaalsed võimalused, meeldiv töö ning hobi ja teine saab kaela ühe õnnetuse teise järel, enamasti on neil õnnetutel kanda karmavõlg või on tema elus ette nähtud keerulised ja rasked õppetunnid.

Milvi

Milvi on õppinud psühhiaatriks, oskab hüpnotiseerida ja on Eestis ainuke tõeline numeroloog, esimene. Tema kirjutatud on eestikeelne numeroloogia raamat "Kosmilised numbrid", mis ilmus juba aastal 1993. Kui te netis surfate ja mõnele numeroloogiaga seotud lehele jõuate, võite üsna kindlad olla, et need materjalid seal pärinevad tegelikult Milvi raamatust.

Numeroloogia on Milvi Kopluse jaoks olnud hobi juba aastakümneid, ajal, mil see veel keelatud tegevuste hulka kuulus. Milvi oma elu numbrite järgi sättinud ei ole,kuid kõik raskused on täide küll läinud. Milvi nendib, et niivõrd lohutav on mõelda uuestisünnile, ta vihjab oma veendumuse kinnituseks, et paljud iidsed kultuurid on samamoodi uskunud. Milvi ütleb väga veendunult, et meid kõiki mõjutavad sõltumatud võnked, hoolimata sellest, kas me seda mõju tunnistame või mitte.

Osale arutelus

 • Piret Birk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara