Saame tuttavaks - Daisy-Lola Arakas

Daisy-Lola Arakas töötab kere- ja värvitööde osakonna nõunikuna Amserv Auto AS-is. Milline näeb välja tema igapäevatöö ning tööväline aeg, seda just Daisy`lt uurisingi.

Milline näeb välja ühe keretööde osakonna nõuniku igapäevatöö?

Vaatan avariilisi autosid üle, hindan kahju, koostan remondikalkulatsiooni, suhtlen kindlustusfirmadega, organiseerin auto töösse ja töökojast õigeaegselt välja.

Kuidas sattusite praegusele ametile?

Töötasin enne oma praeguse juhatajaga koos, tema lahkus ja varsti kutsus mindki järgi.

Mida te oma töös raskeks peate?

Vahel tunnen end pisut nukrana, kui teen kõik endast oleneva, et anda parim, aga kuskil läheb midagi ikka valesti.

Milline on olnud klientide suhtumine? Ei ole ju tavapärane, et avariilist autot vaatab üle naisterahvas. Vahel juhtub, et kliendid teevad üllatunud nägu. Enamus kliente tervitab seda soojalt, mõned üksikud näitavad välja umbusku. ühe korra on juhtunud, et vene keelt kõnelev härra ei olnudki nõus, et ma ta avariilise auto üle vaatan. Mulle see hinge ei läinud.

Mis teile oma töös kõige rohkem meeldib?

Mulle meeldib see, et saan mõtelda, planeerida ja iga päev õppida midagi uut.

Kas vahel tuleb ka ette pikaleveninud tööpäevi?

Kõige kauem olen öösel kella 1 tööd teinud. Pikki päevi tuleb ikka ette, aga  õnneks mulle meeldib mu töö ja see ei ole minu jaoks probleem.

Milline on teie arvates üks hea töökeskkond?

Meeldib keskkond, kus on ruumi hingata, kus igal inimesel on õigus oma arvamusele, mõistetakse nalja ja toetatakse.

Milline peaks olema üks hea ülemus?

Hea juht on taibukas, mõistev, karm, õiglane, sõbralik, töötajatele eeskujuks, oskab seada eesmärke ja motiveerida - see, keda hommikul nähes nägu naeratusele tõmbub!

Kas mäeltate oma emotsioone esimesel tööpäeval?

Mäletan, et kollektiiv tundus suur. Enamus meie maja töötajatest on mehed. Esimesed, kellega tutvusin olid kõik pikad, sirge seljaga, viisakad ja ülikonnas. Esimesel nädalal ei saanud ma aru, kellele ma juba olen "tere" öelnud ja kellele mitte, ilmselt teretasin mõnda inimest kolm korda hommiku jooksul. Töötajaid on tänaseks päevaks 110 kandis.

Kust te saate oma tööks vajaliku energia?

Hea uni, hea söök, massaaž ja armas mees.

Olete oma töös teinud mõne naljaka apsaka?

Kord helistasin kliendile ja teatasin, et sõiduk on valmis ja ta võib sellele järgi tulla. Klient vastas, et on üsna kindel, et tema auto seisab kodus maja ees. Mina raiusin ikka, et just teie auto sai valmis. Härra jalutas kodus akna juurde ja vaatas, et tema auto on kindlasti maja ees. Ma olin telefoninumbri valesti valinud, naersime selle üle päris pikalt.

Kord proovisin hübriidmootoriga sõidukit käivitada, olin kindel, et auto mootor ei tööta, kuna kuulsin ainult vaikset uhinat, mille kirjutasin töötava konditsioneeri arvele. Helistasin Lexuse nõunikule ja küsisin, et mis turvanipiga võib tegemist olla. Proovisin ühte- ja teistpidi, minu arvates auto ikka ei töötanud. Lexuse nõunik helistas varsti tagasi ja ütles: "Kuule, see on ju hübriid! See juba töötab!".  Natuke piinlik oli küll, aga õppetund seegi. Töökeskkond on meil selline, et nalja saab iga päev, vahel lausa nii, et kõhulihased valutavad naermisest.

Mis on see amet, mida te kindlasti ei peaks?

Kindlasti ei kujutaks ma ennast ette töötamas kiirsöögikohas ega koristajana.

Millised on teie tulevikuplaanid?

Hetkel on plaanis end autonduses edasi arendada. See on pidevalt arenev tööstusharu, kus ei tohiks niipea igav hakata. Tööpõld on lai.

Millega tegelete vabal ajal?

Tavaliste igapäevaste asjadega (söögi valmistamine, koristamine, rullitamine, puhkamine jne). Suvised nädalavahetused kuluvad mööda Eestit ringi sõites ja vanaemasid ja vanaisasid aidates.

Osale arutelus

 • Elika Torn

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara