Saame tuttavaks - Katri Nõlvik

Katri Nõlvik on Stockmann AS-is töötanud 1996. aastast alates. Selle aja jooksul on ta jõudnud mitmeid erinevaid ameteid pidada. Katri tutvustab enda töökäiku: "Alustasin toiduosakonna kassapidajast, kus töötasin 3 aastat, siis olin ühe aasta kioskis, kus müüme ajalehti-ajakirju-lotosid ning tegime fotosid, edasi oli tore võimalus töötada alkoholiosakonna vanemmüüjana, seal olin 7 aastat ja seoses struktuurimuutusega, muutus ametinimetus assistendiks ning suurenesid töökohustused - nimelt sain lisaks alkoholile juurde veel kioski. Seda ametit sain pidada 4 kuud, siis avanes võimalus kandideerida praegusele amatikohale, nimelt olen kogu toiduosakonna müügigrupi assistent. Kokku olen töötanud Stockmann AS-is 12 suurepärast aastat."

Miks valisite just selle eriala ja praeguse ameti? Millal tekkis äratundmine, et tahate just seda tööd teha?

Vanemmüüjana oli mu töö tihedalt seotud inimestega ja otsustasin minna Mainori Kõrgkooli personalijuhtimist õppima ning hetkel käingi III kursusel. Tunnen, et olen leidnud endale sobiva eriala kuna mulle meeldib inimestega suhelda ja neid abistada erinevates küsimustes.

Kui kaua olete oma praegust tööd teinud ja kuidas praeguse tööandjani jõudsite?

Hetkel töötan Stockmann AS-is toiduosakonna müügigrupi assistendina, olen olnud selle koha peal 1,5 aastat. Töö on meeldiv ja töökaaslased suurepärased! Minu töö eripära on see, et saan suhelda jooksvalt ja vastavalt vajadustele kõigi töötajatega toiduosakonnast, aidates neid erinevates küsimustes.

Sellest aastast kuulun veel ka ümarlaua koosseisu, kus mul on võimalus esindada toiduosakonna ideid ja erinevaid ettepanekuid.

Kas mäletate oma esimest tööpäeva praeguses ametis? Millised emotsioonid Teid valdasid?

Mäletan, et 1996. aasta alguses kassapidaja ametikohale Stockmannis kandideerides tuli läbida töövestlus, mis toimus hotell Olümpias. Minu vastas istus 6 inimest: ülikondades-kostüümides, soomlased-eestlased, kõigil oli midagi küsida, kõik olid nii tähtsad ja mõjusid hirmutavalt. Kui vestlus läbi sai, siis käed värisesid ja süda peksis veel tükk aega.

Vaadates kõrvalt ja kuulates tuttavate lugusid töövestlustest tänapäeval lihtsamatele kohtadele, on need võrreldes minu kogemusega pealiskaudsed ja kerged. Kui inimene läbib töövestluse käigus erinevad etapid ja siis saades soovitud töö, ta pingutab rohkem.

Milline näeb välja Teie igapäevatöö? Mida täpsemalt teete?

Põhitööna kuulub mulle toiduosakonna töötajate tööajaarvestamine ja tööriietega tegelemine ning töökohustuste lisana on minu läbiviia sisekoolitust uutele toiduosakonna töötajatele. Tutvustan neile meie Delikatessosakonna mängureegleid.

Tööriietega on selline lugu, et kui töötajal on vaja suuremaid riideid, ega ma ikkagi naljalt ei taha tellida talle neid, soovitan kõigepealt ennast kokku võtta ja trenni minna ;)

Kuidas töö jaoks vajalikku energiat ammutate?

Olen arvamusel, et elan ainul korra ja üritan teha seda, millest saan naudinguid ja meelerahu. üritan oma aega efektiivselt kasutada, selleks ärkan kell 6 üles, käin hommikul vannis, kohvitass kõrval ja kui tööle jõuan, olen juba piisavalt energiline. Päeval annab energiat kolleegidega suhtlemine.Õhtul võtan oma pikakarvalise taksi rihma otsa ja teen temaga kodukandis 4 km ringi ning analüüsin möödunud päeva.

Kolmapäevati saame sõpradega kokku, käime Hansapanga tervisejooksul. Põhiline vaba aeg kulub kodus pere keskel olles. Talvel, kui enam rattaga sõita ei saa, külastan treeningsaali, meeldib Shaping ja BodyPump.

Mis Teile oma ameti juures kõige enam meeldib? Ja on ehk mõni tööülesanne, mis on Teile vastumeelt ja mida Te parema meelega ei teeks?

Mul on hästi läinud, mulle meeldivad kõik mu töökohustused ja olen veel omale juurde võtnud meeldivaid ja väikseid lisakohustusi. Näiteks, üks vabatahtlik ülesanne, mille olen omale võtnud, on kolleegide sportima kutsumine: käisime koos Sügisjooksul, nüüd Käime Jala.

Olete Te leidnud oma töös mõne põneva nipi, mida soovite ka teistega jagada?

Kasutan tihtipeale ühte lihtsat nippi - nimelt teen kõigepealt raskemad ja vastustusrikkamad töökohustused ära. Teen kõiki asju põhjalikult ja pean tähtaegadest kinni, mida hindan ka teiste puhul.

Millised on esemed või asjad, milleta Te oma tööd ette ei kujutaks?

Olen loov inimene, pidevalt tuleb ideid, kuidas midagi paremaks teha, mida muuta, et asjad toimiks. Ei kujutaks ette, kui puuduks võimalus oma ideid mitte rakendada.

Milline on Teie jaoks kõige suurem väljakutse oma töös?

Mulle meeldivad erinevad väljakutsed, saab ennast testida ja proovile panna.Väljakutseid on mul olnud mitmeid, eelmine suurem väljakutse oli välja töötada koolitus, mida töötajatele läbi viin. Hetkel on käsil uus projekt, millest on veel vara rääkida, kuid see on väga mahukas ja aeganõudev.

Kas Teil on ehk mõni lõbus seik oma tööst rääkida?

Korra tellisin ühele noormehele naiste tööriided.

Mida oma töös kõige raskemaks peate?

Raskused on ületamiseks ja kui ei suuda raskust ületada, on töö tegemata.

Milline on Teie meelest hea ülemus?

ülemustega on mul vedanud ja ülemustel on minuga vedanud.

Kui Te ei töötaks oma praegusel ametikohal, siis mis oleks see teine variant, mida teha sooviksite ja miks?

Arvan, et oleksin iluvaldkonnas, tegeleksin millegi naiselikuga.

Millist ametit kohe kindlasti pidada ei sooviks?

Ametikohta ei oskagi kohe öelda, mida ei soovi, ühte aga tean kindlalt - öötöölist minust ei saa, kuna olen hommikuinimene ja silm vajub hiljemalt kella 23-st juba kinni.

Kellena näete end 10 aasta pärast?

Lapsed on mul päris suured, arvan, et vanaema võiksin küll olla 10 aasta pärast.

Millega oma vaba aega sisustada armastate?

Lemmiktegevused on sõpradega seotud. Suviti teeme rattamatku, oleme erinevad eesti paigad läbi sõitnud. Tööjuures on meil oma "Veiniklubi"?, proovime kord-kaks kuus uued veinid ära ja seda erinevates kohtades - teinekord mullivannis, siis jahi peal. Kui kellelgi hea idee tuleb, siis teeme selle kohe teoks. Nüüd võtsime veel ühe "projekti"? käsile: nimelt kui keegi teab head söögikohta, kuhu võiks minna koos sööma, siis kirjutame selle paberile, keerame rulli, paneme topsi ja kui minek käes, siis loosime sealt ühe söögikoha välja, kuhu kord kuus sööma minna.

Need on mõned ideed, mida teeme.

Mida põnevat või kasulikku olete enda jaoks leidnud Sekretar.ee portaalist ja milliseid teemasid sooviksite seal tulevikus rohkem näha?

Olen teie lehelt saanud palju kasulikku infot, mida saan enda igapäevatöös kasutada. Kasvõi sünnipäevasalmid, mis on suures kollektiivis peaaegu igapäevaselt vajalikud, huviga loen persoonilugusid, lahendan teste. Meeldib, et saadate meilile uudiskirja, erinevad artiklid - ühesõnaga kõik on kasulik, mis te lehelt leida võib. Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

Osale arutelus

 • Meelike Tammemägi

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara