Sekretärikuul Amarillosse tasuta sööma!

Sellest, kuidas Eesti suurim ja tuntuim hotell sekretäridekuud tähistab, räägib Sokos Hotel Viru müügijuht Evelin Org.

Mida Sokos Hotel Viru sekretäride kuul erilist pakub?

Sekretäride kuul premeerime nii broneeriguid tegevaid sekretäre, kui ka nende majutuvaid ülemusi ja kolleege. Saadame aprillis kõikidele majutuse broneerijatele boonuseks 50-kroonise Amarillo kinkekaardi ja majutujad saavad kohapeal 95-kroonise dringikupongi, mida hotelli restoranides või baarides kasutada saab. Boonust pakume kõikidele sekretäridele - nii neile, kellel on meiega juba eelnevalt leping sõlmitud, kui ka täitsa uutele kundedele. Koos majutuse erihinnaga, milleks on aprillis 860 krooni, kaasneb majutujale lisaks dringikupongile ka tasuta sissepääs ööklubisse Amigo ja rikkalik hommikusöök.

 

Kas igal broneerijalt on võimalik saada ainult üks kinkekaart?

Võimalik on saada nii palju kinkekaarte kui on broneeringuid. ülemist piiri kinkekaartide arvule ei ole. Amarillos on väga lai valik nii sööke kui jooke, nii et kindlasti leiab meie Mehhiko restoranist avastamisrõõmu ka mitmendal külastamiskorral. Lisaks asub Amarillo kohe Viru keskuse peasissekäigu kõrval, nii et meie juurde on ka väga mugav tulla.

 

Lisaks restoranile asub Sokos Hotel Virus ka Eesti suurim konverentsikeskus. Evelin, mis on sinu arvates just Sokos Hotel Viru parim paik konverentsi korraldamiseks?

Nagu ka küsimuses välja toodud on Sokos Hotel Viru konverentsikeskuse Eesti suurim. Asume otse linna südames, Viru Keskusega ühe katuse all. Konverentsikeskusega samal korrusel asub õdus ajaveetmispaik baar Bogart ning banketirestoran Merineitsi. Kõik vajalik on käe-jala juures, mis teeb ürituse planeerimise ja läbiviimise mugavaks. Külaliste käsutuses on 11 erineva suurusega konverentsiruumi, mida on võimalik helikindlate vaheseintega ja vastavalt vajadusele kombineerida. Konverentsikeskuse suurim saal Grande mahutab kuni 500 inimest, väiksem Semi saal 10. Kokku on Viru Konverentsikeskuses töötingimused kuni 1000 külalisele, toitlustada saame teisel korrusel kokku isegi kuni 1500 külalist. Ruumirendi hinnad sisaldavad meil alati ka tehnilisi vahendeid (näiteks dataprojektorit, grafoprojektorit, paber- tahvlit, märkmepabereid ja kirjutusvahendeid, Saku Lätte veeautomaati, suuremad saalid ka ühte raadiomikrofoni saali kohta). Spetsiifilisema tehnika saab vajadusel juurde tellida.

 

 

Tallinnasse on viimase paari aastaga kerkinud hulgaliselt erinevaid hotelle. Miks peaks kliendid valima peatuspaigaks just Sokos Hotel Viru?

Meie tugevuseks on kindlasti asukoht. Vanalinn on meie juurest üle tee ja Eesti populaarseimasse ostukeskusesse minekuks ei pea isegi õuest läbi minema.

Vaatamata paljudele uutele hotellidele on Sokos Hotel Viru 516 toaga endiselt Eesti suurim majutusasutus. Tubasid on meil suuremaid ja väiksemaid, igale maitsele. Spetsiaalsed toad on allergikutele ja liikumispuudega külalistele, lisaks on meil väga erilised peretoad. Igas toas on tasuta internet. Sokos Hotel Viru majutus sisaldab nii rikkaliku hommikusööki kui tasuta sissepääsu ööklubisse Cafe Amigo.

 

Kui nüüd sekretäride kuu juurde tagasi tulla, siis mida lisaks kinkekaartidele Sokos Hotel Viru veel sekretäridele aprillis pakub?

Sekretäride päeval (22.04) on kõikidele konverentsil osalejatele ka tasuta pääs Amigosse, kus toimub Sekretäride päeva raames eripidu - Olmeca Tequila Golden Sun Party. Tasuta sissepääsuks sobib Sekretäride Päeva konverentsi nimesilt või ka Sokos Hotel Viru sekretärikuu kampaania flaier. Kõik, kellel seda veel ei ole, võivad mulle märku anda (evelin.org@sok.fi) ja kutse oma e-mailile saada. Kõik sekretärid on teretulnud!

Oodatud on ühendust võtma ka kõik need, kes pole ammu meil külas käinud ja soovivad hotellituuril osaleda. Ka neid korraldame aprillis üsna mitu ja kõikide osalejate vahel loosime välja mitmeid eriauhindu - nii tasuta ööbimisi meie hotellis, kui ka õhtusöögi vouchereid. Lisainfot saab jällegi minu e-maililt.

Head sekretärikuud kõigile! Vaata kutset siit

 

Täpsem info:

Evelin Org

Sokos Hotel ViruAS Sokotel, Viru väljak 4, 10111 Tallinn, EstoniaTel +372 680 9315, Fax +372 680 9236GSM +372 56 809 315 

; www.sokoshotels.fi

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara