Pühapäeval on emadepäev

Milline emadepäev sind seekord ootab? Kas saad kingiks sületäie roose või aiaservast korjatud võililled? Kas ootab sind voodis hommikusöök või saad ärgates esimese asjana vopsu kaisuloomaga? Ega vahet polegi, tead ju, et nii või teisiti on kinkijad sind kalliks pidanud.

Magamata ööd on kaunitarist teinud koletise ja pudrupärade lõpetamine S-st L-i. Kannad endas südamevalu, kui lapse kõrvalt tööle lähed, samas läheksid hulluks kui peaksid koduperenaiseks jääma. Oled aeg-ajalt väsinud mõtlemast kõigile teistele ja enamasti sa ei teagi mida SINA ISE tahaksid. Kõigest sellest hoolimata on maailma kõige olulisemad tegelased sinu jaoks lapsed ja täiskohaga ema tööd ei vahetaks millegi vastu (no kui , siis ainult nädalaks ehk :)

Mis imeloom see ema siis on? Mingi ajani kindlasti superinimene, kellel pole ühtegi viga, kes on alati õiglane, tark, aus ja hea. Oh seda pettumust, kui ükskord aru saadakse, et ka ema võib vassida, laisk ja hooletu olla ning soovitada käituda pigem tema sõnade kui tegude järgi.

Aga ikkagi, ema on tingimusteta armas, ükskõik, kas ta lapsed on kolmeaastased või kolmekümneaastased või kuuekümneaastased.

10aastane Anna:

On olemas üks inimene kes on aus, tore, tubli ja hea. Ta teeb meie heaks peaaegu kõik. Ta toob meid trennist ära, viib maale, aitab koristada tube, teeb süüa ja veel palju muud sellist. Minu meelest pole kedagi teist sellist maailmas olemas. Ta on eriline. Ta on ainulaadne. Tema sarnast maailmast ei leia kusagilt. Maailmas paljudel lastel ei ole teda. Nad väga sooviksid ,et oleks ,aga kahjuks ei ole. Kuid minul on. Ja ma ei annaks teda mitte mingi hinna eest ära. See TÄIUSLIK inimene on MINU EMA.

5aastane Verner:

Minu ema on armas ja lõbus, teeb tööd ja teenib raha. Hommikuti on issi peale kuri, muul ajal on hea. Koos käime juuksuris, mängime, teeme trenni, kiigume, läheme külla ja poodi. Emme oskab süüa teha, kõige paremini pannkooke.

9aastane Johanna:

Minu ema nimi on Rita. Tal on rohelised silmad, pruunid juuksed ja punane suu. Minu ema on 37-aastane. Minu emale meeldib lugeda ja pikutada. Kui ta töölt tuleb, siis hakkab ta süüa tegema. Mind oskab ta peaaegu igas koduülesandes aidata. Mulle meeldib kõige rohkem see, et ema kuulab mind alati. Ta on imeline ema.

4aastane Ekke ja 6aastane Tõnn

Emme on ilus ja kaunis naine. Emme on hea. Emme on kallis. Emme tuleb lasteaeda emadepäevale, siis ma annan emmele selle mis ma tegin. Emme ei taha õues olla, kui vihma sajab. Emme käitub meiega hästi.

Emme on selline, et hüüab lapsed sööma.

37aastane Birgit

Minu ema on üks käre mutt. Muudkui kamandab ja teab kuidas asjad siin elus peavad käima. Kui kaua koos oleme, läheme särinal riidu. Aga kui üks päev jääb mul emale helistamata, olen ärevil. Ja kui on ikka tõsine jama, siis ema on ainus, keda TEGELIKULT ka huvitab, kuidas mul läheb. No ja emale saab jätta triikimiseks kõik kohutavalt kortsus mehe triiksärgid, mis oma triikimise järjekorda on kuid oodanud ning laste soki- ja sukapüksivarvaste parandamise.

Ja lõpetuseks kingivihje teistele pereliikmetele: Miks mitte kinkida emale üks koristatud kodu?

Loe emadepäeva kohta

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara